Цензор.НЕТ

25.11.13 19:46

Тимошенко объявила бессрочную голодовку с требованием подписать ассоциацию с Евросоюзом

Обращение Юлии Тимошенко к участникам Евромайдана зачитал на Европейской площади ее защитник Сергей Власенко.

Об этом сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на пресс-службу оппозиции.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко обратилась к Евромайдану: Мы должны завершить то, что недоделали после Оранжевой революции

Текст обращения Юлии Тимошенко на языке оригинала:

"Я щаслива, що сотні тисяч українців вийшли на Євромайдани вУкраїні та по всьому світові. Вийшли, щоб не дозволити правлячіймафії вбити наш європейський вибір, зламати наше життя.

Я горда відчувати себе частиною такого величного та сильногонароду, який зміг здобути державну незалежність та зберегти їїпопри все. Зміг пережити голодомор та радянські тортури, змігпіднятися, вибороти свою свободу під час Помаранчевої революції тазнайшов в собі сили повстати сьогодні на всіх Європейськихмайданах, щоб знову перемагати.

Я люблю вас, мої Нескорені українці, всією силою своєї душі, тавірю в усі ваші майбутні перемоги!

Ви - моє натхнення, моя надія, моя гордість, мої сили дляжиття.

Мені боляче, що я не можу зараз фізично бути разом з вами, що неможу зараз разом з вами дихати святим повітрям єдності, свободи таборотьби, який завжди був на нашому Майдані. Але, попри грати,кожна моя часточка зараз разом з вами живе та вірить в нашуПеремогу!

На знак єдності та солідарності з усіма, хто зараз бореться на всіхЄвромайданах в Україні та в світі, я оголошую безстроковеголодування з вимогою до Януковича підписати Угоду про асоціацію тазону вільної торгівлі з ЄС.

Я прошу вас, мої рідні Українці, щодня примножувати наші сили наМайданах. Я прошу вас підняти небачену по своєму масштабу лавинунашої волі та сили до такого рівня, щоб авторитарна мафія Януковичане змогла завадити нашому історичному, святому возз'єднанню з нашоюсправжньою цивілізаційною родиною, від якої ми були відлучені сотніроків.

Не відступайте! Не дайте їм зламати наше життя! Йдіть вперед таперемагайте!

В України велике майбутнє, бо в України є всі ви!

А якщо 29 листопада Янукович не підпише нашу Угоду з ЄС, зметітьйого з обличчя України мирним та конституційним шляхом разом з йогополітичними та корупційними метастазами! Не зупиняйтеся! Тількивперед!

Україна - це Європа! Слава Україні!

Юлія Тимошенко 25.11.2013".

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко зовет сограждан на Майдан: Срыв ассоциации - этоГКЧП

← Назад в рубрику