Цензор.НЕТ

26.11.13 10:03

Оппозиции нужно готовиться к 28-29 ноября и выводить студентов на забастовку, - журналист

Оппозиция должна сосредоточиться на проведении акций 28-29 ноября, когда состоится саммит в Вильнюсе

Головний редактор порталу NEWSru.ua Ольга Лень впевнено заявила,что політики не були готові до того, що така велика кількість вийдена підтримку євромайдану. Про це вона написала на своїй сторінці всоціальній мережі Фейсбук, повідомляє Цензор НЕТ.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Кравчук озвучил виновных в срыве евроинтеграцииУкраины

"Вже добу спостерігаю троллінг на тему "Просрали 100 тисяч". В томусенсі, що могли захопити пошту, телефон, телеграф і за списком таполітики були не готові до великої кількості людей. Причому,здебільшого це проголошують ті ж люди, які напередодні скиглили, якнарод не вийде, як все даремно, всьо пропало... Ніби масовий провалу пам'яті стався: та ніхто не чекав такої кількості людей! Чогораптом їх мали чекати партійці?",- стверджує О.Лень.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: В ЕС просят депутатов не лукавить перед народом: "Я не верю тому,кто съездив в Евросоюз и в глубинку России будет голосовать заЕврАзЭС"

За її словами, про більш радикальні методи відстоюванняєвроінтеграційного курсу країни не може бути і мови: "Які штурми,які захоплення адмінбудівель? Люди прийшли з бабусями і малимдітьми, як на святкові гуляння. Їх політики мали кидати на штурм?!Очевидно, що завжди знайдуться "пасіонарії", у яких чешуться рукидо бійки - їх була мізерна кількість. Але загалом натовп буврозслаблений і неагресивний. З 1905 року кидати мирну демонстраціюна силовиків називається "гапонщиною". Царська охранка в поміч длявивчення історії питання", - пише головний редактор порталуNEWSru.ua.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Посол ЕС обеспокоен судьбой Вильнюсского саммита: "Боюсь, Украинаможет не успеть"

Ольга Лень також стверджує, що на її думку, політики і такзахопилися: "Коли бачиш таку масу людей, напевно хочетьсявідповідати її очікуванням - це безумовний рефлекс політика. Іочевидно, ця маса прагне чути про відставку уряду і Януковича. Врезультаті завищені вимоги, які наразі недосяжні. Адже цього недосягнеш, якщо тільки сподіватися на мобілізацію в регіонах і вихідкиян на площу, які мають відбутися якимось чудом, адже ніхто ніякихмобілізаційних заходів насправді не проводить. Та й не впевна, щогеть всі, хто вийшли були готові до такої радикалізації. Людейоб'єднало, в першу чергу, бажання зробити цивілізаційний вибір. Цеголовна мета. Чи варто відлякувати людей накидаючи їм вужчіполітичні вимоги? Якщо ситуація до цього не дозріла, а вона, якпоказали всі попередні спроби підняти народ, таки не дозріла, товарто рухатися не перед масою, а десь хоча б в одному з нею темпі,- переконує вона.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Оппозиция намерена требовать созыва внеочередной сессии дляпринятия евроинтеграционных законов

"Могли б стриматися і обмежитися тільки євроінтеграційнимивимогами. Воно не так гучно, але досяжне і могло б стати підмуркомв історії успіху опозиції. А тепер навіть підписання Асоціаціїзалишить враження незакінченості і неповного успіху. Пропрапорофобію - то взагалі вище мого розуміння. Та ходіть з якимизавгодно прапорами! Аби мета була і вміння її досягати. Воновесело бігати під Кабміном і Адміністрацією, але чи наближає цемету? Всім, і опозиції, і громадським діячам варто зосередитися наорганізації акцій на 28-29 листопада, коли відбуватиметься саміт уВільнюсі. Дні це будуть будні. Тому не варто сподіватися, що зрегіонів якось самі приїдуть, - продовжує О.Лень.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ГАИ не пускает 15 автобусов со львовянами на Евромайдан вКиеве

"А Фейсбук чудотворний вижене людей на вулицю сам собою. Це тойвипадок, коли треба організовувати студентів, виводити їх настрайк, бо вони єдині мають достатньо вільного часу і не обтяженітурботою про хліб насущний. Досвідчені в цьому люди є у всіхопозиційних партіях. От би й зайнялися. Варто турбуватися пропідготовку до наступного бою. І в цьому питанні наші опозиційніпартійці роблять достатньо помилок, щоб ще накидати їм вигаданіпровини", - резюмує О.Лень.

← Назад в рубрику