Цензор.НЕТ

26.11.13 10:03

Оппозиции нужно готовиться к 28-29 ноября и выводить студентов на забастовку, - журналист

Оппозиция должна сосредоточиться на проведении акций 28-29 ноября, когда состоится саммит в Вильнюсе

Головний редактор порталу NEWSru.ua Ольга Лень впевнено заявила, что політики не були готові до того, що така велика кількість вийде на підтримку євромайдану. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, повідомляє Цензор НЕТ.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Кравчук озвучил виновных в срыве евроинтеграции Украины

"Вже добу спостерігаю троллінг на тему "Просрали 100 тисяч". В тому сенсі, що могли захопити пошту, телефон, телеграф і за списком та політики були не готові до великої кількості людей. Причому, здебільшого це проголошують ті ж люди, які напередодні скиглили, як народ не вийде, як все даремно, всьо пропало... Ніби масовий провал у пам'яті стався: та ніхто не чекав такої кількості людей! Чого раптом їх мали чекати партійці?",- стверджує О.Лень.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: В ЕС просят депутатов не лукавить перед народом: "Я не верю тому, кто съездив в Евросоюз и в глубинку России будет голосовать за ЕврАзЭС"

За її словами, про більш радикальні методи відстоювання євроінтеграційного курсу країни не може бути і мови: "Які штурми, які захоплення адмінбудівель? Люди прийшли з бабусями і малим дітьми, як на святкові гуляння. Їх політики мали кидати на штурм?! Очевидно, що завжди знайдуться "пасіонарії", у яких чешуться руки до бійки - їх була мізерна кількість. Але загалом натовп був розслаблений і неагресивний. З 1905 року кидати мирну демонстрацію на силовиків називається "гапонщиною". Царська охранка в поміч для вивчення історії питання", - пише головний редактор порталу NEWSru.ua.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Посол ЕС обеспокоен судьбой Вильнюсского саммита: "Боюсь, Украина может не успеть"

Ольга Лень також стверджує, що на її думку, політики і так захопилися: "Коли бачиш таку масу людей, напевно хочеться відповідати її очікуванням - це безумовний рефлекс політика. І очевидно, ця маса прагне чути про відставку уряду і Януковича. В результаті завищені вимоги, які наразі недосяжні. Адже цього не досягнеш, якщо тільки сподіватися на мобілізацію в регіонах і вихід киян на площу, які мають відбутися якимось чудом, адже ніхто ніяких мобілізаційних заходів насправді не проводить. Та й не впевна, що геть всі, хто вийшли були готові до такої радикалізації. Людей об'єднало, в першу чергу, бажання зробити цивілізаційний вибір. Це головна мета. Чи варто відлякувати людей накидаючи їм вужчі політичні вимоги? Якщо ситуація до цього не дозріла, а вона, як показали всі попередні спроби підняти народ, таки не дозріла, то варто рухатися не перед масою, а десь хоча б в одному з нею темпі, - переконує вона.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Оппозиция намерена требовать созыва внеочередной сессии для принятия евроинтеграционных законов

"Могли б стриматися і обмежитися тільки євроінтеграційними вимогами. Воно не так гучно, але досяжне і могло б стати підмурком в історії успіху опозиції. А тепер навіть підписання Асоціації залишить враження незакінченості і неповного успіху. Про прапорофобію - то взагалі вище мого розуміння. Та ходіть з якими завгодно прапорами! Аби мета була і вміння її досягати. Воно весело бігати під Кабміном і Адміністрацією, але чи наближає це мету? Всім, і опозиції, і громадським діячам варто зосередитися на організації акцій на 28-29 листопада, коли відбуватиметься саміт у Вільнюсі. Дні це будуть будні. Тому не варто сподіватися, що з регіонів якось самі приїдуть, - продовжує О.Лень.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ГАИ не пускает 15 автобусов со львовянами на Евромайдан в Киеве

"А Фейсбук чудотворний вижене людей на вулицю сам собою. Це той випадок, коли треба організовувати студентів, виводити їх на страйк, бо вони єдині мають достатньо вільного часу і не обтяжені турботою про хліб насущний. Досвідчені в цьому люди є у всіх опозиційних партіях. От би й зайнялися. Варто турбуватися про підготовку до наступного бою. І в цьому питанні наші опозиційні партійці роблять достатньо помилок, щоб ще накидати їм вигадані провини", - резюмує О.Лень.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику