Цензор.НЕТ

27.11.13 14:19

"Батькивщина" поздравила Тимошенко с днем рождения: "Ты нам нужна"

"Батькивщина" поздравила лидера оппозиции Юлию Тимошенко с днем рождения.

Об этом сообщает Цензор. НЕТ со ссылкой на пресс-службу политсилы.

Приводим текст на языке оригинала.

"Ти нам потрібна!

Юля!
У тебе сьогодні День народження. Ми знаємо, ти не любиш це свято. Завжди намагалась «зникнути» на ці пару днів. А коли поверталась - весь твій кабінет, і коридор до нього, і коридор до коридора був заставлений квітами і подарунками. Бо тебе люблять. Так, хтось голосує за тебе, хтось ні - але то політика. А в житті - кожен, хто з тобою перетинався, тебе любить. Тільки ти могла витрачати години свого часу на …людей. Тому що ти розуміла, що життя, і робота, і відносини складаються не лише з імперативів та службової ієрархії. А ще й з людського, теплого, з розуміння і уваги, з уміння вислухати і порадити, підштовхнути чи пригальмувати.

Читайте также: "Юля, не голодай!": сторонники Тимошенко просят своего лидера прекратить голодовку

Саме тому, Юля, офіс сумує за тобою. І найвищі політики, і наші рідні прибиральниці. Ти посміхаєшся нам з портретів і суворо дивишся з офіційних фото. Ти часто приходиш до нас «вживу» - адже Женя стає такою схожою на тебе, що інколи можна і переплутати. Ми віримо, що ти повернешся, і всіх знову закрутить у вихорі твоєї енергії, і знову нічні дзвінки, і цілодобова бойова готовність, і неможливе зробимо можливим, і дива, і черга в твоїй приймальні, і дзвінок на внутрішній з твого номера - Боже, як давно цього не було, але завітні чотири цифри закарбовані в мозок, і ти автоматом зберешся і гаркнеш на сусідів по кабінету - «Ша! Юля дзвонить!»…

Ми любимо тебе, Юля. Ти нам потрібна. З Днем народження!

Твоя «Батьківщина»".

В своем поздравлении Юлии Тимошенко в Фейсбук Александр Турчинов в частности написал:

«Ни стальные решетки, ни фальшивые абсурдные дела, ни непрерывная аморальный грязь не смогут сломать нашу Юлю! Не смогут остановить ее борьбу! Борьбу за освобождение Украины. И сегодня уже все понимают, что твое (Юлии Тимошенко, - Ред.) освобождение совпадет с освобождением Украины... Юля, мы гордимся тобой! Ты стала символом борьбы и несокрушимости украинского духа. Я не хочу быть пафосным, но сердца всех патриотов страны, большинства мировых лидеров и простых граждан по всему миру бьются в унисон с твоим сердцем! Ты нужна нам, ты нужна Украине! Юля, с днем ​​ рождения!"

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику