Цензор.НЕТ

29.11.13 18:12

Харьковская оппозиция возмущена очередным нарушением прав Тимошенко

Харьковская "Батькивщина" возмущена очередным нарушением прав Юлии Тимошенко со стороны руководства Качановской колонии

Об этом говорится в заявлении, опубликованном на официальномсайте областной организации партии, передает Цензор.НЕТ.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко разрешили встречу с защитниками и звонок родным: подаркипередают через начальника колонии. ФОТО

Приводим текст заявления полностью:
"Нестандартне, унікальне ставлення до Юлії Тимошенко з бокукерівництва Качанівської колонії вже давно нікого не дивує, проте,не звертати на це увагу, ігнорувати такі речі не є можливим.

"Ексклюзивність" у підходах до лідера української опозиції єчерговим яскравим свідченням того, як Віктор Янукович боїться її дозапаморочення, до втрати контролю над собою.

В Качанівській колонії Юлію Тимошенко били, вона увесь часперебування позбавлена гарантованого законом права на телефоннідзвінки, їй не дають можливості проводити довгострокові зустрічі,на які також має право кожен ув`язнений, її час від часупозбавляють можливості зустрічатися з захисниками.

В цій ситуації особлибо цинічними та нелюдськими виглядаютьаргументи влади, керівництва Качанівської колонії. Так і сьогодні,до Юлії Тимошенко не допустили її захисника Миколу Титаренко.

Депутати Харківських обласної та міської рад намагалися з`ясувати укерівника Качанівської колонії причини недопущення. Під часзустрічі вони вказали вказали йому на порушення законодавства,цитували Конституцію, інші законодавчі акти.

Проте, Ігор Колпащіков лише послався на розпорядження міськогоголови про введення карантину. Те, що сам же мер і скасувавсьогодні це розпорядження, ніяк не подіяло на тюремника. Навпаки,він заявив, що є певна процедура, яка передбачає, що колонія маєотримати документи про припинення карантину від Пенітенціарноїслужби, тобто на це потрібен деякий час.

Питання, чому ж введення карантину відбулося миттєво без будь-якихбюрократичних перепон, так і залишилося без відповіді. ІгорКолпащіков відмовився усунути порушення законодавства та допуститидо Юлії Тимошенко захисника, не погодився він і ні на якікомпроміси.

Харківська "Батьківщина" дуже хвилюється, через стан ЮліїТимошенко, адже лідер опозиції голодує вже 5 день, а переконатися,що з нею усе добре, її однодумці не мають можливості.

Харківська "Батьківщина" розцінює сьогоднішнє недопущення МиколиТитаренка до лідера української опозиції як порушення права ЮліїТимошенко на захист та занепокоєна протиправними діями керівникаКачанівської колонії", - говорится в заявлении.

Смотрите также: День рождения Юлии Тимошенко: более двух лет без свободы.ФОТОрепортаж


← Назад в рубрику