Цензор.НЕТ

29.11.13 18:12

Харьковская оппозиция возмущена очередным нарушением прав Тимошенко

Харьковская "Батькивщина" возмущена очередным нарушением прав Юлии Тимошенко со стороны руководства Качановской колонии

Об этом говорится в заявлении, опубликованном на официальном сайте областной организации партии, передает Цензор.НЕТ.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко разрешили встречу с защитниками и звонок родным: подарки передают через начальника колонии. ФОТО

Приводим текст заявления полностью:
"Нестандартне, унікальне ставлення до Юлії Тимошенко з боку керівництва Качанівської колонії вже давно нікого не дивує, проте, не звертати на це увагу, ігнорувати такі речі не є можливим.

"Ексклюзивність" у підходах до лідера української опозиції є черговим яскравим свідченням того, як Віктор Янукович боїться її до запаморочення, до втрати контролю над собою.

В Качанівській колонії Юлію Тимошенко били, вона увесь час перебування позбавлена гарантованого законом права на телефонні дзвінки, їй не дають можливості проводити довгострокові зустрічі, на які також має право кожен ув`язнений, її час від часу позбавляють можливості зустрічатися з захисниками.

В цій ситуації особлибо цинічними та нелюдськими виглядають аргументи влади, керівництва Качанівської колонії. Так і сьогодні, до Юлії Тимошенко не допустили її захисника Миколу Титаренко.

Депутати Харківських обласної та міської рад намагалися з`ясувати у керівника Качанівської колонії причини недопущення. Під час зустрічі вони вказали вказали йому на порушення законодавства, цитували Конституцію, інші законодавчі акти.

Проте, Ігор Колпащіков лише послався на розпорядження міського голови про введення карантину. Те, що сам же мер і скасував сьогодні це розпорядження, ніяк не подіяло на тюремника. Навпаки, він заявив, що є певна процедура, яка передбачає, що колонія має отримати документи про припинення карантину від Пенітенціарної служби, тобто на це потрібен деякий час.

Питання, чому ж введення карантину відбулося миттєво без будь-яких бюрократичних перепон, так і залишилося без відповіді. Ігор Колпащіков відмовився усунути порушення законодавства та допустити до Юлії Тимошенко захисника, не погодився він і ні на які компроміси.

Харківська "Батьківщина" дуже хвилюється, через стан Юлії Тимошенко, адже лідер опозиції голодує вже 5 день, а переконатися, що з нею усе добре, її однодумці не мають можливості.

Харківська "Батьківщина" розцінює сьогоднішнє недопущення Миколи Титаренка до лідера української опозиції як порушення права Юлії Тимошенко на захист та занепокоєна протиправними діями керівника Качанівської колонії", - говорится в заявлении.

Смотрите также: День рождения Юлии Тимошенко: более двух лет без свободы. ФОТОрепортаж


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику