Цензор.НЕТ

29.11.13 20:29

Евромайдан выдвинул ультиматум Януковичу: Мы сила, которая заставит с собой считаться

Активисты Евромайдану приняли резолюцию с требованием отправить в отставку президента Украины Виктора Януковича.

Ее зачитала со сцены на Майдане Независисмости певица РусланаЛыжичко, сообщает Цензор.НЕТ соссылкой на Украинскуюправду.

Далее приводим текст резолюции на языке оригинала:

"Ми, громадяни України, які об'єдналися на підтримку ідеїєвроінтеграції, сьогодні заявляємо: ми продовжуємо боротьбу заєвропейську Україну й будемо активно діяти, аби наша головна вимога- підписання угоди про Асоціацію з ЄС - була виконана.

Ми констатуємо, що Віктор Янукович, до якого з євромайданів Українита світу зверталися сотні тисяч людей, зігнорував нашу волю,зірвавши підписання угоди з ЄС. Замість того, аби вести країну вєвропейське майбутнє, як того хочуть мільйони українців, вінрозвертає країну в минуле.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Яценюк, рассказал как будет добиваться импичмента Януковичу: Онидолжны увидеть нашу силу

Попри провал Януковича, ми, громадяни, які зібралися наЄвроМайдані, показали йому і всьому світові: ми спроможні поборотирозчарування та апатію, вміємо самоорганізовуватися, проводитимирні акції, об'єднуватися та діяти заради виконання спільнихвимог.


Ми Є. І ми - справжні Європейці.

Ми є сила, яка примусить з собою рахуватися всіх. ЄвроМайдан - ценаш перший крок, і тепер завдання щодо реалізації європейськихпринципів в Україні стають ще складнішими.

Ми пропонуємо:

1. Сформувати координаційну раду Євромайдану з числа відомихекспертів, громадських активістів, студентських організацій тапредставників парламентських опозиційних партій, аби забезпечитидіалог між українським громадянським суспільством та європейськоюспільнотою.

2. Констатувати, що президент, Верховна Рада та Кабінет міністріввиявилися не спроможними забезпечити реалізацію стратегічногогеополітичного курсу розвитку держави. Ми вимагаємо відставкипрезидента Віктора Януковича.

Ми вимагаємо припинити практику політичних репресій протиактивістів Євромадану, студентів, громадських активістів,опозиційних лідерів.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Власть провоцирует кровопролитие, чтобы установить диктатуру, -Кличко

Ми дякуємо главам держав та урядів країн-членів ЄС за всі зусилля,яких вони доклали задля реалізації наших європейських прагнень. Іаплодуємо тим людям, зусиллями яких 8 днів у Києві та інших містахкраїни жили Євромайдани, які стали унікальними майданчиками дляволевиявлення українських європейців.

1 грудня, в річницю Референдуму про незалежність України, о 12:00ми прийдемо на Майдан, ми проведемо народне віче і спільновизначимо свої подальші дії.

Це - початок очищення української влади. Ми прийдемо з віниками навіче і цим покажемо Януковичу, якщо він не піде, то ми йоговиметемо".

← Назад в рубрику