Цензор.НЕТ

30.11.13 22:03

Разгон Евромайдана - измена украинскому народу, - заявление генералов силовых структур Украины

Всеукраинская общественная организация ветеранов силовых структур Украины "Сила и Честь" ("СИЧ"), которая объединяет офицеров-ветеранов силовых структур Украины, выступила с заявлением, в котором резко осуждает силовой разгон Евромайдана. При этом ветераны отмечают, что действия спецвойск были неадекватными и не могут быть ничем оправданы, тем более установкой новогодней елки и катка. Это, по мнению офицеров, может считаться изменой украинского народа.

беркут евромайдан

В организации возмущенны "жесткими и неадекватными действиямиспецподразделений "Беркут", которые носили агрессивный характер ибыли направлены против мирных граждан, которые не нарушалиобщественный порядок. При этом, отмечается взаявлении, что средства активной обороны были примененыспецназовцами не для защиты, а для нападения на людей и ихтравмирования, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст заявления на языке оригинала.

"Всеукраїнська громадська організація ветеранів силових структурУкраїни "Сила і Честь" ("СІЧ") категорично засуджує протиправні діїспецпідрозділів міліції на Майдані Незалежності в ніч на 30листопада 2013 року з розгону мирної акції громадян. Ми висловлюємосвою беззастережну підтримку громадянської позиції українськоїмолоді та інших прогресивних сил українського суспільства, якіприкладають зусиль до реалізації проголошеного нашою державою курсуна європейську інтеграцію.

Силовий розгін громадян на Майдані Незалежності спеціальнимипідрозділами Міністерства внутрішніх справ України всупереч діючомузаконодавству та Закону України "Про міліцю" став тою чорноюсторінкою в історії вітчизняних правоохоронних та силових структур,яка може кваліфікуватись як ганебний приклад зради українськомународові.

У діях підрозділів міліції на Майдані вбачається низка порушеньнорм Конституції, законів України та прав громадян нашоїдержави.


Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Родители ищут детей, пропавших после зверского разгона Евромайдна:сутки не выходят на связь

Не може бути приводом до побиття наших дітей та кровопролиттябезперешкодний проїзд техніки для робіт на майдані для підготовкиноворічних світ.

Проведена проти мирного зібрання громадян на МайданіНезалежності, з перевищенням службових повноважень, спеціальнаоперація із застосуванням засобів активної оборони, безпопередження, призвела до тяжких наслідків - травмування людей.Жорсткі та неадекватні дії спецпідрозділів "Беркут" носилиагресивний характер і були спрямовані проти мирних громадян, які непорушували громадський порядок та не створювали загрози здоров'юабо життю інших громадян та правоохоронців. При цьому засобиактивної оборони були застосовані спецпризначенцями не для захисту,а для нападу на людей та їх травмування.

Ми вимагаємо від чинної влади провести всебічне, повне таоб'єктивне розслідування ганебних подій в ніч на 30 листопада ідати політичну та правову оцінку діям всіх структур і посадовихосіб, причетних до порушень прав громадян та чинногозаконодавства.

Вимагаємо від Генеральної прокуратури перевірити правомірністьзалучення в місто Київ керівництвом МВС України спецпідрозділів"Беркут" та військових спепідрозділів внутрішніх військ з іншихрегіонів України. Дати правову оцінку діям міліції при проведенніспеціальної операції, яка призвела до загрози життю і здоров'югромадян України.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: К крымскому главку МВД несут черные ленты, протестуя противжестокого разгона Евромайдана. ФОТОрепортаж

Вимагаємо притягнути до передбаченої Законом відповідальностівинних у ганебних діях, спрямованих проти життя та здоров'яукраїнських громадян та на дестабілізацію нашого суспільства.

Вважаємо, що питання подій на Майдані в ніч на 30 листопадаповинно бути терміново розглянуте на засіданні Ради національноїбезпеки та оборони України з прийняттям жорстких кадрових та іншихрішень, які забезпечать спокій та злагоду в українськомусуспільстві на цьому дуже важливому етапі розвитку нашоїдержави.

Ми, ветерани силових структур України, звертаємось до всіх нашихколег - людей, які носять погони та дали присягу на служінняукраїнському народу:

Ваша сила повинна слугувати народу! Ваша честь повинна бутинезаплямована, ми разом з Вами - за свободу, право та демократію!Ми - за український народ!

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Беркут" на Майдане добивал людей ногами. ВИДЕО

ВГО "Сила і Честь" закликає співробітників органів внутрішніхсправ до безумовного виконання Конституції України, законів,присяги на вірність українському народу.

30 листопада 2013 року

м.Київ

Від Президії Головної Ради

Всеукраїнської громадської організації

"Сила і Честь" (СІЧ):

І.П. СМЕШКО, генерал-полковник, Голова Комітету з питаньрозвідки при Президентові України (1995-1998 рр., 2004-2005 рр.),начальник Головного управління розвідки Міністерства оборониУкраїни (1997-2000 рр.), заступник, перший заступник, в.о.Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2000-2003рр.), Голова Служби безпеки України (2003-2005 рр.)

М.С. ОБИХОД , генерал-лейтенант юстиції, заступникГенерального прокурора (1998-2002 рр.) заступник Голови Службибезпеки України (2003-2005 рр.)

О.Т. КІХТЕНКО , генерал армії України, КомандуючийВнутрішніми військами Міністерства внутрішніх справ України(2005-2010 рр.)

Ю.Е.ЧЕРКАСОВ , генерал-полковник міліції, першийзаступник державного секретаря МВС України (2003-2004 р.р.)

С.І. ТУЗ, генерал-лейтенант, заступник Голови Службибезпеки України (2004-2005 рр.)

А.П.ГЕРАСИМОВ, генерал-лейтенант, заступник Голови Службибезпеки України (2000-2005 рр.), лауреат Державної премії в галузіінформатизації (2004 р.).


Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "Люди пели гимн Украины. Их выдергивали из толпы, били иоттесняли", - очевидцы о разгоне Евромайдана.ВИДЕО

А.С. ДОВГОПОЛИЙ, доктор технічних наук, професор,керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України(1994-1996 рр.), заступник Міністра оборони України по озброєнню -начальник озброєння Збройних Сил України (1996-2000 рр.)

О.І.ШИНКАР, керівник Секретаріату Вищої ради юстиціїУкраїни (1998-2011 рр.), державний службовець першого рангу.

← Назад в рубрику