Цензор.НЕТ

30.11.13 22:29

Ректорат вуза Попова призвал студентов выйти на акции протеста: Промолчать - это поставить на себе рабское клеймо. ВИДЕО

Рекотрат Киевского университета им. Бориса Гринченка (муниципальный вуз на финансировании КГГА) выступил с заявлением в котором призвал всех преподавателей и студентов выйти завтра на Народное вече в знак протеста против силового разгона Евромайдана.

Ректор Киевского университета им. Бориса Гринченка ВикторОгневюк в своем заявлении,сказал, что не может стоят в стороне, когда "оборотни в погонах"жестоко избивают студентов, и, несмотря на то, что его могутуволить он призывает всех выйти завтра на акцию протеста в Киеве,передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст заявления на языке оригинала.

Звернення ректора Київського університету імені БорисаГрінченка

У цей день небаченого насильства з боку перевертнів у погонах я неможу мовчати.

Ми закликали студентство до граничної толерантності і мирноговолевиявлення, але ті, хто жорстоко розігнав абсолютно мирнийМайдан, перейшли межу і зрадили українському народові.

Засуджуючи агресію проти безневинних студентів та інших громадянУкраїни, вголос кажу:Я НЕ БОЮСЯ!

Знаю, що завтра будь-кого з нас можуть звільнити з роботи,скомпрометувати, посадити до в'язниці або знищити. Заявляю: я небоюся! Не бійтеся і ви. На всіх нас убивць та в'язниць невистачить. Зі мною мої колеги і соратники, з намистуденти-грінченківці.

Немає Європи без України, немає України без народу, немає народубез свободи!

Віктор Огнев'юк, ректор Київського університету імені БорисаГрінченка


Звернення ректорату Київського університету імені БорисаГрінченка

Шановні студенти України! Більшість із вас, народжених уже за рокиукраїнської незалежності, маючи право на своє мирне воєвиявлення,скористалися цим конституційним правом, розраховуючи на те, що нетільки молодь читала нашу Конституцію.

Події ранку 30 листопада 2013 року продемонстрували жахливий цинізмта жорстокість людей, уповноважених державою охороняти законніправа громадян України. Але ніколи цинізмом і жорстокістю нестверджувалася жодна ідея - навпаки, цим породжувався спротив.Сьогодні як ніколи ми усвідомлюємо, що промовчати - це поставити насобі рабське тавро і зректися того, що «Я єсть народ, якого правдисила ніким звойована ще не була».Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка підтримуємирне волевиявлення українського студентства з усіх регіонів ізасуджує насильницькі дії щодо наших дітей - майбутнього суверенноїУкраїни. Ми готові надати необхідну підтримку студентам українськихвишів.

Будьмо народом!

Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка
← Назад в рубрику