Цензор.НЕТ

30.11.13 22:29

Ректорат вуза Попова призвал студентов выйти на акции протеста: Промолчать - это поставить на себе рабское клеймо. ВИДЕО

Рекотрат Киевского университета им. Бориса Гринченка (муниципальный вуз на финансировании КГГА) выступил с заявлением в котором призвал всех преподавателей и студентов выйти завтра на Народное вече в знак протеста против силового разгона Евромайдана.

Ректор Киевского университета им. Бориса Гринченка Виктор Огневюк в своем заявлении, сказал, что не может стоят в стороне, когда "оборотни в погонах" жестоко избивают студентов, и, несмотря на то, что его могут уволить он призывает всех выйти завтра на акцию протеста в Киеве, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст заявления на языке оригинала.

Звернення ректора Київського університету імені Бориса Грінченка

У цей день небаченого насильства з боку перевертнів у погонах я не можу мовчати.

Ми закликали студентство до граничної толерантності і мирного волевиявлення, але ті, хто жорстоко розігнав абсолютно мирний Майдан, перейшли межу і зрадили українському народові.

Засуджуючи агресію проти безневинних студентів та інших громадян України, вголос кажу:Я НЕ БОЮСЯ!

Знаю, що завтра будь-кого з нас можуть звільнити з роботи, скомпрометувати, посадити до в'язниці або знищити. Заявляю: я не боюся! Не бійтеся і ви. На всіх нас убивць та в'язниць не вистачить. Зі мною мої колеги і соратники, з нами студенти-грінченківці.

Немає Європи без України, немає України без народу, немає народу без свободи!

Віктор Огнев'юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка


Звернення ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка

Шановні студенти України! Більшість із вас, народжених уже за роки української незалежності, маючи право на своє мирне воєвиявлення, скористалися цим конституційним правом, розраховуючи на те, що не тільки молодь читала нашу Конституцію.

Події ранку 30 листопада 2013 року продемонстрували жахливий цинізм та жорстокість людей, уповноважених державою охороняти законні права громадян України. Але ніколи цинізмом і жорстокістю не стверджувалася жодна ідея - навпаки, цим породжувався спротив. Сьогодні як ніколи ми усвідомлюємо, що промовчати - це поставити на собі рабське тавро і зректися того, що «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була».Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка підтримує мирне волевиявлення українського студентства з усіх регіонів і засуджує насильницькі дії щодо наших дітей - майбутнього суверенної України. Ми готові надати необхідну підтримку студентам українських вишів.

Будьмо народом!

Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику