Цензор.НЕТ

03.01.14 12:51

Тимошенко призывает не допустить ареста Власенко: Янукович успокоится, когда политические оппоненты будут в экзиле или за решеткой

Политический террор против Власенко, по словам Тимошенко, является частью системной войны, которую Янукович объявил Украине.

тимошенко

Экс-премьер Юлия Тимошенко обратилась к гражданскому обществу, СМИ и оппозиции с призывом защитить ее адвоката Сергея Власенко от ареста. Об этом говорится в заявлении лидера оппозиции относительно дела против защитника Сергея Власенко, которое обнародовано на сайте "Батькивщины", информирует Цензор НЕТ.

Полный текст заявления публикуется на языке оригинала.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко попросила смягчить ей условия отбывания наказания - Власенко

"Сьогодні, 3 січня, проти мого захисника Сергія Власенка починається нове політичне судилище. Його хочуть, як і мене, як і інших політв'язнів України, кинути за грати. Янукович заспокоїться тільки тоді, коли його політичні опоненти будуть або в екзилі, або за гратами. Працюють заради цього навіть у свята та у вихідні. Нас багато і у них немає часу навіть святкувати. Треба працювати - душити нескорених.

Політичний терор проти Сергія - це складова частина системної війни, яку Янукович оголосив Україні, її народу, її громадянському суспільству, її журналістам, її студентам, всім нам. Янукович VS Україна.

Не ми цю війну оголошували, ми просто всі як можемо захищаємося від духовного, морального та економічного приниження. Не ми цю війну оголошували, але ми не можемо її програти. І не програємо, якщо кожен буде стояти за кожного.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Печерский суд перенес рассмотрение дела Власенко на 10 января

Я прошу лідерів громадянського суспільства, правозахисників, журналістів, опозицію, всіх небайдужих людей захистити Сергія Власенка, як зможете, як дозволяють вам сили.

Я особисто вивчила кожну літеру справи, яку проти нього намалювали. В ній немає жодного слова правди. Власне, як і у всіх інших політично замовлених наробках.

Я дякую Сергію за його мужність та стійкість. Він вже три роки витримує політичний терор, веде свою особисту боротьбу з режимом, допомагає боротися мені та всій нашій команді.

Тримайся, Сергію, перемога буде за Україною, а це означає за кожним з нас. А поки що вітаю з Новим роком, який розпочався з нових політичних репресій. Сподіваюсь, що він швидко завершиться для їх автора", - говорится в заявлении Тимошенко.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику