Цензор.НЕТ

09.01.14 17:09

При ВО "Майдан" создана Комиссия по вопросам студентов и молодежи: "Твори майбутнє України власноруч!"

При ВО " Майдан" создана Комиссия по вопросам студентов и молодежи, распространившая обращение , в котором призвала молодых украинцев максимально поддержать мирную акцию протеста.

Комиссия отмечает, что именно сейчас решается судьба каждого, кто стремится иметь достойное будущее в Украине, кто хочет иметь по - европейски качественное и доступное образование, гарантированное первое рабочее место и возможности для самореализации, передает Цензор. НЕТ со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины».

Комиссия также призывает все молодежные движения и организации участвовать в деятельности Майдана, совместно планировать и реализовывать в жизнь акции, которые заставят политиков и чиновников, находящихся у власти, выполнить требования НО "Майдан", требования украинского народа.

Приводим текст на языке оригинала

Ми, молоді українці, були серед тих, хто розпочав протест за наше європейське майбутнє. Сьогодні - це загальнонаціональний рух, за демократичну, правову, соціальну Україну, в якій права людини є найвищою цінністю. Ми продовжуємо стояти на майданах за наше право обирати та бути вільними в своїй країні!

Де вчитися, куди піти працювати, яку країну будувати, який зовнішній курс обирати - все це сьогодні намагаються вирішити без нас, а в разі незгоди готові застосувати силу, як це зробили по відношенню до наших колег 30 листопада 2013 року.

Молодь України! Пам'ятайте - ми можемо підтримувати різні політичні сили, або не підтримувати жодної, мати різні ідеологічні погляди, але ми не можемо лишатися осторонь політичних подій в Україні. Наша доля в наших руках! Тепер ми всі разом несемо відповідальність за майбутні зміни в нашій державі. Для цього необхідна готовність кожного з нас захищати свою позицію, віра в спільну перемогу і час, який можна і варто витратити на те, щоб прийти на Майдан і захищати європейський вибір, твій вибір і вибір українського народу.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Власть усиливает давление на студентов, - УДАР

Організовуй студентську та молодіжну громаду, долучайся до існуючих ініціатив, приєднуйся до роботи загальної координаційної групи в Комісії з питань молоді та студентів Всеукраїнського об'єднання "Майдан"!

Майдан зараз і є наш головний життєвий університет! І саме сьогодні ти особисто і всі ми разом складаємо головний іспит - іспит за право самостійно творити історію нашої країни.

Дій! Твори майбутнє України власноруч!

Довідка

Комісія з питань студентів та молоді Всеукраїнського об'єднання "Майдан" - це координаційний орган для співпраці всіх активних студентів, молодих людей, громадських організацій. Робота Комісії ґрунтується на принципах демократичності та прозорості, тож всі зацікавлені активісти, молодіжні та студентські організації, що поділяють цінності Майдану запрошуються до співпраці.

До Комісії входять страйкові студентські комітети Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національного технічного університету України "КПІ", Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського університету імені Бориса Грінченка, Студентська координаційна рада, Українська асоціація студентського самоврядування, ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес", ВМГО "Батьківщина молода", ВМГО "Студентська свобода", МГО "Команда молоді В. Кличка", МГО "Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій".

Комісія запрошує всі студентські та молодіжні рухи, ініціативи, організації до найтіснішої співпраці.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику