Цензор.НЕТ

12.01.14 14:58

Автомайдан выехал на Межигорье: "титушки" пытались заблокировать автоколонну. ФОТОрепортаж

Активисты Автомайдана отправились к резиденции президента Украины Виктора Януковича в Межигорье. Однако часть автоколонны заблокировала милиция буквально в 100 метрах от выезда с Европейской площади, на Почтовой площади. Вместе с тем, певица Ирена Карпа уже в Межигорье и выкладывает в соцсети фото резиденции Януковича.

Колонна, в составе которой более 200 автомобилей активистовАвтомайдана, отправилась с Европейской площади. Там намереныпровести акцию под названием "Повестка для Януковича". Активистысобираются вручить "повестку" президенту, а также всем гаишникам иправоохранителям, которые будут стоять по дороге на Межигорье,сообщает Цензор.НЕТ.

По данным активистов, в направлении Новых Петровцев из Киевадвижутся автобусы с "Беркутом". Кроме того, на дороге Киев -Вышгород, ведущей в Межигорье, насчитали несколько постов ГАИ,которые останавливают проезжающие мимо автомобили.

Однако, уже первую колонну Автомайдана, в которую входит болеедесятка автомобилей, заблокировали на Почтовой площади. Посредидороги - авария, возле места происшествия, как сообщают очевидцы,около 100 "титушек".

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Майдан забит до отказа: Люди вновь вышли на протест.ФОТОрепортаж

Тем не менее, активисты отправились в Межигорье другой дорогой,поскольку вовремя выяснили, что по улице Сагайдачного им проехатьне удастся, поскольку улицу Сагайдачного тоже перекрыли.


митинг евромайдан вечемежигорье автомайданмежигорье автомайдан

" Тітушки загородили шлях автомайдану на поштовій "


межигорье автомайдан
" Менти стоять спокійно за рядом тітушек "

автомайдан титушки

" Тітушки освічені. Кажуть допомагають киянам жити мирно істабільно. Розбігаються титушки. Хоча кричали до кінця боротись заправа киян "

автомайдан титушки

" Даішник спокійно відпускає мікроавттбус тітушек, якіперекривали рух "

автомайдан титушки


Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Яценюк пообещал ликивдировать "зверинец" и попросил США ввестисанкции против Захарченко

" АвтоМайдан вирішив проїхати повз так званий президентськи йвертолітний майданчик, пересвідчившись вкотре, що ніякихветрольотів на ньому немає. Щойно мені подзвонили активісти іповідомили, що біля фунікулера натовп тітушек чекаєFвтоМайданівську колону. Приємно, що ніхто з Авто Майданівців нерозпатякав, що наш маршрут не пролягає через Володимирський узвіз.То певно тітушкам знову не заплатять за незроблену роботу.По-людськи мені їх шкода. Мерзнуть, тремтять за свого Яненика ізнову залишаться без грошей. Зрештою, якщо регіонали кинули усюкраїну, то чого їм не кинути чергову зграйку тітушек і ))))) ", -рассказал нардеп Александр Бригинец.

" Активісти АвтоМайдану закликають всі сотні автомобілів, яківирушають, дотримуватися правил дорожнього руху. Їхати однієюколоною і оголосли, що окрім відвідин Межигір'я у нас є ще однаадреса, куди ми плануємо заїхати. Але поки та адреса нерозголошується ", - добавил он.

" Всі хто хоче приєднатися до АвтоМайдану на Межигіря, підтягуйтесядо ст. м. Герої Дніпра. Там оболонську колону збирає мій товаришнардеп А.Павловський. Агітаційний автобус, в якому я знаходжуся (аце не самий початок колони) зараз проїжджає церкву на Аскольдовіймогилі. Тож час для приєднання до колони у вас є ", - написалнардеп Александр Бригинец.

автомайдан

" На Набержній Дніпра міліціонери на чолі з капітаном А.Білоусом безпідставно зупиняють автомобілі, влаштовуючи провокаціїна дорозі. Капітан все це знімає і стежить як сержанти влаштовуютьпровокації. Фото злочинців зараз будуть викладені. Головніпретензії - нібито не пристібнуті реміні. І брудні номери ", -рассказал он.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Автомайдан поедет сегодня в Межигорье вручать повесткуЯнуковичу

Тем временем в Межигорье уже находится певица и активистка ИренаКарпа, которая ведет фото экскурсию резиденцией Президента всоцсети.

межигорье автомайданмежигорье автомайдан


" Ех, був би з нами Азіров, заколядували би: "добрий вечір тібі,пане госпідарю"))) ", - отмечает Карпа. " На сімох нас вісімдесятміліяцнтів)) безпечно так)) "

межигорье автомайдан

" Паркан Межигіря. Провід під напругою, про це жоднихпопереджень нема.. Видно страусів і гусей. І охорону, що за грошіплатників податків охороняє цю "власність "

межигорье автомайдан

" Мене подерло: гальмівна пастка!)) чорний в'їзд до Межигіря".

межигорье автомайдан

" Нас обмежують у конституційному праві на свободу совісті: непускають помолитися до Дзвінкої Криниці. "

межигорье

" Ну і це все для гостей і страусів)) для овоча всьо загорбочком "

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Суды начали репрессировать участников автопробега в Межигорье: Вотпервое постановление, уже есть и другие. ДОКУМЕНТ

межигорье


" О, почались пеньки)) "

← Назад в рубрику