Цензор.НЕТ

14.01.14 11:35

Гриценко заявил о выходе из фракции "Батькивщина"

Народный депутат Анатолий Гриценко написал заявление о выходе из фракции "Батькивщина", "в связи с невозможностью влиять на принимаемые решения".

Об этом он сообщил на своей странице в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

Заявление он зарегистрировал во сегодня утром (14.01.2014 г.)после вчерашнего решения фракции "Батькивщина", которым его лишилиправа участия в ее заседаниях.

Текст сообщения приводим полностью:

"У зв'язку з неможливістювпливати на рішення, що приймаються фракцією ВО "Батьківщина",заявляю про вихід із фракції ВО "Батьківщина".

Заяву такого змісту зареєстрував сьогодні зранку після вчорашньогорішення фракції, яким мене позбавили права участі в їїзасіданнях.

Читайте на«Цензор.НЕТ»: Активисты АвтоМайдана осудили изгнание Гриценко с заседанияфракции: Он честный и принципиальный

Після виходу з фракції у статусі позафракційного депутата:

1) залишаюся в опозиції до Президента Януковича і його політики;

2) виконуватиму виборчу програму ВО "Батьківщина", з якою ми разомішли на вибори і до розробки якої доклав власних зусиль;

3) координуватиму свої дії з опозиційними депутатами, для якихпринципи і цінності - не пусті слова.

Рішення про вихід із фракції не було простим. Протягом року врамках фракції я твердо й послідовно відстоював ті принципи іцінності (оголошені публічно і скріплені підписами Гриценка,Турчинова, Яценюка), на яких наша партія "Громадянська позиція"увійшла до складу Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Ви все цебачили. Так само бачите, чим воно завершилося. За цих умов, рішенняпро вихід із фракції вважаю логічним, відповідальним ічесним.

Дякую Вам за розуміння".

← Назад в рубрику