Цензор.НЕТ

16.01.14 18:27

Гитлер так начинал уничтожение евреев, - Лигачева об "иностранных агентах"

Журналист и медиаэксперт Наталья Лигачева сравнила новые нормы "проголосованного" сегодня в Раде законопроекта об "иностранных агентах" с началом Голокоста в гитлеровской Германии.

Об этом она написала в своем фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

Лигачева отметила: "Могендовит (звезда Давида) для общественных организаций. Так Гитлер начинал уничтожение евреев. Коллеги переписываются по поводу общественных организаций, которые теперь должны называться "иностранными агентами": означает ли это запрет на их деятельность? Я отвечаю, что пока еще не запрет. Это как сначала фашисты заставляли евреев носить носить желтую шестиконечную звезду - могендо́вид..."

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Это коснется каждого. Для меня это вызов, который я принимаю, и не собираюсь ломаться, - Аваков

Выдержка из закона на языке оригинала:
"ГО - іноземні агенти:
6. Громадське об'єднання вважається таким, що виконує функції іноземного агента, якщо для забезпечення своєї діяльності отримує грошові кошти або майно від іноземних держав, їх державних органів, неурядових організації інших держав, міжнародних неурядових організацій, іноземних громадян, осіб без громадянства або уповноважених ними осіб, що отримують грошові кошти чи інше майно від вказаних джерел (далі - іноземні джерела), а також бере участь, в тому числі в інтересах іноземних джерел, в політичній діяльності на території України.

Громадське об'єднання, за виключенням політичної партії, визнається таким що бере участь в політичній діяльності, яка здійснюється на території України, якщо незалежно від цілей і завдань, зазначених в його засновницьких документах, воно приймає участь (в тому числі шляхом фінансування) в організації та проведенні політичних акцій, які мають на меті вплив на прийняття рішень державними органами, зміну визначеної ними державної політики, а також для формування думки суспільства у вказаних цілях.

У загальній назві громадського об'єднання, яке виконує функції іноземного агента, має міститися словосполучення "громадське об'єднання, яке виконує функції іноземного агента".

Также читайте: Журналистские организации требуют у Януковича ветировать скандальный закон "Колесниченко-Олийныка"

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику