Цензор.НЕТ

19.01.14 14:59

Полный текст плана действий, утвержденного Народным Вече

План состоит из семи пунктов. Народное Вече на Майдане 19 января утвердило план действий.

майдан евромайдан вече народное

Его со сцены Майдана зачитал замглавы партии "Батькивщина"Александр Турчинов. После этого он попросил участников митингапроголосовать за документ путем поднятия рук, что те и сделали,передает Цензор.НЕТ со ссылкойна пресс-службу"Батькивщины".

Далее приводим текст обращения и плана действий на языкеоригинала:

16 січня фракції Партії регіонів, Комуністичної партії Українита деякі позафракційні депутати сфальшували прийняття низкиантиконституційних законодавчих актів. Це відбувалося в порушенняКонституції України, всіх норм регламенту Верховної Ради тапроцедур у відверто злочинний і незаконний спосіб, без будь-якогообговорення та реального підрахунку голосів.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ВР потеряла легитимность. Мы создаем Народную Раду из оппозиционныхдепутатов и местных советов, - Яценюк

В Україні відбувся державний переворот, спрямований на поваленняконституційного ладу в державі, знищення основ народовладдя тапарламентаризму. Згадані так звані закони суттєво звужують правагромадян України на свободу слова і мирні зібрання, та фактично,ліквідовують демократію в Україні.

Стаття 22 Конституції України чітко визначає, що: "конституційніправа і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Приприйнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів недопускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод".Окрім того так звані "закони про диктатуру" протирічать статті 34Конституції України (що гарантує право на свободу думки і слова, навільне вираження своїх поглядів і переконань), статті 39Конституції України (що гарантує свободу мирних зібрань).

У зв'язку з цим, ми, учасники Народного Віча на МайданіНезалежності, вирішили:


Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Мы объявляем досрочные выборы президента, -Кличко

1. Не визнавати так звані закони, ухвалені 16 січня 2014 року,як юридично нікчемні та такі, що порушують КонституціюУкраїни.

2. Утворити Народну Раду як об'єднання народних депутатівУкраїни членів опозиційних фракцій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода»,«Удар Віталія Кличка» та позафракційних народних депутатів, якізалишаються на позиціях захисту демократії, конституційного ладу тапарламентаризму.

Відповідно до статті 5 Конституції України, доручити НароднійРаді після підтвердження її повноважень українським народом,сформувати всю вертикаль влади, починаючи з уряду народної довіри,який повинен отримати підтримку на Майдані.

3. Провести всеукраїнське народне голосування з наступнихпитань:

висловлення недовіри Президентові України Віктору Януковичу тайого відставки у конституційний спосіб, висловлення недовіри тимнародним депутатам, які 16 січня голосували за так звані «законипро диктатуру»;

підтвердження у конституційний та законний спосіб народомУкраїни повноважень та легітимності Народної Ради;

відновлення конституційного ладу в державі, унеможливленняпобудови тоталітаризму та диктатури та повернення до КонституціїУкраїни, із змінами та доповненнями внесеними у 2004 році, яка буланеконституційно та незаконно скасована.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "Майдан заполнен людьми": более 500 тысяч митингующих вышли наНародное вече. ФОТОрепортаж

3. Утворити Конституційні Збори як орган для підготовки проектунової Конституції України, яка б відображала новий, якісноусвідомлений суспільний договір між державою і громадянами та зметою забезпечення демократії, суспільної довіри та верховенстваправа, відновлення балансу між гілками влади, посилення місцевогосамоврядування.

4. Провести народні демократичні вибори Київського міськогоголови та Київської міської ради, забезпечивши їх підготовку таорганізацію.

5. Звернутися до органів місцевого самоврядування щодо створенняпідрозділів муніципальної міліції та загонів Народної самооборони(громадських об'єднань для участі в охороні громадського порядку) зметою забезпечення реалізації народного волевиявлення.

Покласти на ці підрозділи завдання забезпечення громадськоїбезпеки, боротьби з корупцією. організованою злочинністю,наркоторгівлею, підтримання правопорядку під час виборів.

6. Звільнити та забезпечити повну правову реабілітацію усіхполітичних в'язнів, у тому числі Юлії Тимошенко.

← Назад в рубрику