Цензор.НЕТ

19.01.14 15:34

Народное Вече призвало милиционеров и военных не выполнять преступных приказов: Завтра концлагерный режим поработит и вас

Народное Вече обратилось к милиционерам и военным с призывом не выполнять преступные приказы.

Обращение зачитал со сцены Майдана экс-командующий ВМС Украины адмирал Игорь Тенюх, сообщает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст обращения на языке оригинала:

Звернення Народного Віча

до офіцерів, сержантів і рядових

Міністерства внутрішніх справ та Збройних Сил України

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Полный текст плана действий, утвержденного Народным Вече

Народне Віче звертається до офіцерів, сержантського складу, рядових співробітників правоохоронних органів, а також до контрактників Збройних сили України із закликом у разі розгортання силового сценарію і надходження злочинних наказів про застосування зброї проти мирних громадян не дати використати себе владі для встановлення в Україні диктаторського режиму північнокорейського зразка.

Ми закликаємо силовиків у разі виникнення таких загроз подавати заяви на звільнення. Кожен міліціонер чи військовослужбовець, який у критичний для країни час прийме для себе важливе громадянське рішення, буде поновлений на роботі і на посаді після перемоги демократії.

Влаштований хунтою державний переворот приречений на провал і станеться це швидко. Якою ціною, чи вдасться чинній владі втягнути країну в силове протистояння, поставити під загрозу життя мирних людей - залежатиме у тому числі від вас, командирів і бійців силових структур.

Для хунти провокації, силові дії, ризик життю мирних громадян - цілком прийнятна ціна для довічного збереження при владі новоявленого східноєвропейського диктатора. Заради злочинної мети вони готові заплямувати ваші руки кров'ю, а вашу честь піддати пожиттєвій ганьбі.

Режим переконаний, що ви виконаєте будь-який наказ тільки тому, що виконувати накази вас зобов'язують закони, статути і професійний обов'язок.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "Майдан заполнен людьми": более 500 тысяч митингующих вышли на Народное вече. ФОТОрепортаж

Та кожна порядна людина у пагонах сьогодні має шанс не стати зброєю у злочинному плані Банкової, у абсолютно легітимний мирний спосіб знявши з себе обов'язок підкорятися наказам воювати проти своєї країни.

Ми звертаємося також до військовослужбовців строкової служби Внутрішніх військ, яких влада сьогодні активно використовує проти мирного протесту у столиці країни.

Вам, молодим, жити у цій країні, яку ви, повернувшись після закінчення строкової служби до своїх родин, не впізнаєте і жахнетесь. Тоталітарні закони вже сьогодні стосуються ваших рідних, обмежують їхні права і свободи, а завтра концтабірний режим поневолить і вас. Тому ми закликаємо виконати свою військову присягу, яку ви урочисто давали на вірність українському народові, а не очманілому режимові, який критично помилився, повіривши у власну всемогутність і безкарність.

Разом - переможемо!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику