Цензор.НЕТ

21.01.14 22:51

Неизвестные вывезли меня в лес, поставили к сосне и сказали молиться, - Луценко рассказал о похищении. Сейчас за ним едут родные (обновлено)

Активист Игорь Луценко, который пропал вчера ночью, нашелся в "посредственном" физическом состоянии.

Об этом он написал в своем фейсбуке, передает Цензор.НЕТ

Приводим полностью его пост:

"Друзі, вашими молитвами у мене сьогодні, 21 грудня, деньнародження. Дуже всім дякую за турботу, я зворушений милосердністювсесвіту!

За останню добу я мінімум три рази прощався з життям, але зараз умене все ок.
Наразі я виповз з лісу, куди мене завезли і кинули мої викрадачі, ізнаходжусь у доброму гуморі, без мобілки і у посередньому фізичномустані. Нічого серйозного, просто майже 15-годинне спілкування звикрадачами було часом дуже важким морально і фізично.
Мушу відзначити високий професіоналізм викрадачів, це дійснофахівці.
Події були такі - між першою і другою ночі вчора до мене звернулисялікарі з проханням машиною доставити до офтальмологічноговідділення такого собі пана Юрія, у нього була травма ока.
Я дождався Юрія, і ми поїхали у лікарню. Як тільки зайшли у уприміщення і лікар почала оглядати Юрія, підійшли двоє міцнихмолодиків, заглянули у кабінет і зразу вийшли. Я зрозумів, що вониза Юрієм і викликав друзів. Але я розраховував, що вони будутьнападати на нас без свідків, на вулиці.
Вони ж приблизно вдесятьох зайшли і витягнули нас в мінібус на очаху тітоньки-лікаря.
Нас повезли у нічний ліс десь під Києвом і я подумав що все,капець. Пробули ми там достатньо довго, але капець не наступив.Хоча звісно, хорошого було мало.
Потім нас повезли кілометрів за 20-30 і кинули у щось на кшталтметалевого гаражу, мене з Юрієм розвели по різних відсіках. ПІслятого я його не бачив.
В гаражі ми провели досить багато часу, годин 10-11.Спілкувалися.
Я помітив - це були не просто найняті люди, вони щиро ідейні усвоїй масі. Хоча спілкування було непростим, мені здається, багатохто зрозумів дещо про Майдан, і про мою особисту позицію.
Після цього спілкуваня я ще раз переконався, що принаймні мій вибір- це ненасильницький спротив. Але про це, можливо, іншимразом.
Потім мене повезли у машині, їхали майже годину, і тут у мене зновупочалися думки про капець, бо місцина глуха. Мене у кульку наголові поставили лобом до сосни на коліна і сказали молитися) Я невідмовився. Поки я читав молитву, мої супроводжувачі щезли. Навітьне було чутно, коли.
Я поглянув на світ, ніби вперше. Сліпа хуртовинна ніч буланайяскравішим видовищем, мабуть, за все життя.
Далі я майже повз по засніженій дорозі, співаючи пісні. Почав з"Любо братці любо") По дорозі майже втрачав свідомість, аледійшов.
Ще раз, друзі - подароване вами життя - прекрасне! Є певні побутовінезручності, але вони поступово пройдуть, нічого критичного.Фоточок поки не буде, бо мобілка йок.

І звісно, ми не зупиняємося".

В то же время некоторые журналисты заявляют о том, что фейсбук могбыть взломан и эта информация появилась для того, чтобы еще большезапутать следы. Как Луценко мог без телефона и ослабленный написатьпост в фейсбук, но ни с кем вживую на связь не выходил?

Но в 22-47 супруга Игоря, Мария написала такое сообщение: " Да,пост Игоря правда. не звоните подъедем до безопасного местаотзвонимся.живой!!!!". В 23-05 она подтвердила это по телефону.

← Назад в рубрику