Цензор.НЕТ

22.01.14 17:19

"После убийства украинцев Янукович перестал быть президентом", - Тимошенко

Лидер оппозиции экс-премьер Юлия Тимошенко выступила с обращением к украинцам по поводу событий 22 января.

тимошенко

Об этом сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на персональный сайт политика.

Текст обращения на языке оригинала приводим полностью:

"Звернення Юлії Тимошенко у зв'язку з подіями на вулиціГрушевського:

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, Янукович дав командузастосувати вогнепальну зброю проти євромайданівців. Першим загинувСергій Нігоян, який від самого початку був на Майдані, потімполегли ще двоє синів України.

Я прошу всіх віддати їм шану хвилиною мовчання. оплакую всіх мирнихлюдей разом з їх батьками, разом з усіма, хто відчуває цей біль.Кров цих Героїв України на руках Януковича. Він особисто стріляв вних впритул у той час, коли зачитував привітання народу з ДнемСоборності.

З тієї миті, коли Янукович вбив Сергія Нігояна і ще двох нашиххлопців, імена яких ми досі не знаємо, він припинив бутипрезидентом України та став вбивцею. Після цього він більше жодноїхвилини не має права займати президентську посаду!

Якщо ми, українці, пробачимо це йому, то будемо заслуговувати навсе, що він з нами буде робити далі.

Українці, діти нашої рідної землі, повставайте за своїх дітей, засвоїх батьків, за себе! Не дайте далі себе вбивати! У нас більше незалишилося вибору!

Питання стоїть жорстко: або вони, або Вільна Україна. Або жертвинаших закатованих дітей, або негайна політична смерть диктатуриразом з її очільниками!

Я звертаюся до всіх людей в будь-яких погонах держави Україна: неберіть кров українців на свої душі. Ані робота, ані зарплата, аніпогони не варті смерті вашої душі. Я закликаю вас звільнятися з лавнайманих вбивць Януковича та переходити на сторону країни. Я знаю,що ваші матері так само моляться за вас та Україну, як і матері тихдоньок та синів, яких ви вбиваєте та калічите.

Покладіть зброю! Не стріляйте в тих, хто читає вірші Шевченка. ЯкСергій Нігоян.

Я звертаюся до лідерів демократичного світу з проханням відкритидругий масштабний фронт проти диктатури, встановленої в Україні.Чим довше ви будете це відкладати, тим більше мирних українцівзагине на полі бою за Свободу.

Кожна втрачена вами хвилина оплачується українською кров'ю.

Українці, діти нашої святої землі, повставайте!

Не дати вбити вільну Україну, без вас вона сьогодні невистоїть!

Моє серце з вами! Юлія Тимошенко, Качанівська колонія, м. Харків.22 січня 2014 року"

← Назад в рубрику