Цензор.НЕТ

23.01.14 02:46

Уже почти нет сомнений, что Янукович закончит или на даче в Подмосковье, или в Гааге, или на виселице, - журналист

Депутаты ПР еще могут создать с оппозицией новое большинство и отменить законы "черного четверга".

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в своем блоге на "Украинской правде" написал Сергей Лещенко. Ниже приводим текст на языке оригинала:

"... Я знаю, що 200 депутатів Партії регіонів та десяток її спонсорів - Ахметов, Новінський, Клюєв, Фірташ, Льовочкін, Іванющенко, Хмельницький - точно чують набат на вулиці Грушевського.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Экс-главред "Корреспондента" опубликовал номера телефонов всех депутатов фракции ПР

Через роки ви не зможете сказати, що нічого не знали про події у Києві з листопада 2013-го по січень 2014 року. Ви не зможете зробити вигляд, що не бачили повідомлення про людей, убитих снайперами. Ви не скажете, що не знали про ескадрони смерті, які знищували незгодних. Більше того, ви не зможете уникнути відповіді на питання про причини народного гніву - тому що саме ви це створили своїм голосуванням.

Зараз я не звертаюся до відвертих покидьків.

Я кричу до людей, які, здавалося, ще нещодавно мали залишки здорового глузду. Наприклад, до Сергія Тігіпка. Ще вчора ваша дружина писала пости на фейсбуці на підтримку ЄвроМайдан, а ваша донька закінчувала лондонський університет. Чому ви кидаєте цю державу в пекло громадянської війни та азійського полону?

До Юлії Льовочкіної. Ваш брат начебто пішов з посади на знак протесту, а ви навіть не наважилися відкликати голос за диктаторський законопроект. Звертаюсь до баскетболіста Олександра Волкова. Ви були героєм для цілого покоління, ви перевезли родину до Америки, але навіщо сьогодні стаєте німим прибічником українського диктатора?

Я звертаюся до Анатолія Кінаха, якого я знаю з 1996 року і з донькою якого ходив у один клас. Чи ви могли уявити тоді, що через 17 років проголосуєте за закон, який передбачає тюрму для мене і тисяч моїх колег?

Я звертаюся до Володимира Макеєнка - чи для цього ви голосували за Декларацію про суверенітет в 1990 році, тікаючи від пропозиції тодішнього червоного директора Леоніда Кучми пересидіти цей епізод історії в парламентському буфеті? Я звертаюся до Антона Пригодського - Янукович викинув вас на смітник, зруйнував ваш бізнес і плюнув у душу. Навіщо вам гинути під уламками цього колосу?

Януковичу немає чого втрачати. Уже майже зникли сумніви, що він закінчить або на дачі в Підмосков'ї, або в Гаазі, або на шибениці. Але навіщо це вам?

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Активисты прогнали из больницы "Беркут", который поджидал раненых демонстрантов. ФОТОрепортаж

Депутати від Партії регіонів, ви помиляєтеся, якщо думаєте, що вас не зачеплять уламки з Грушевського. Якщо вас не дістануть західні санкції, то це зроблять народні месники. Уже сьогодні фейсбук переповнений вашими адресами, телефонами та пропозиціями іти та підпалювати вам двері. Це пишу не я - це пишуть прості, але дуже обурені люди, і ви легко знайдете такі пости у соціальних мережах.

У ваших руках ще залишаються залишки влади - це ваш депутатський мандат. Ви ще маєте час - зібратися і разом з опозицією сформувати більшість, яка протягом 20 хвилин, яких було достатньо для ухвалення диктаторських законів, так само поверне ситуацію в нормальне русло.

Інакше, панове депутати від Партії регіонів, на всіх чекає концтабір - і після нас цей депортаційний ешелон приїде за вами". - написал Лещенко.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику