Цензор.НЕТ

27.01.14 18:14

Тимошенко призвала лидеров оппозиции не принимать унизительные условия, предложенные властью

Юлия Тимошенко обратилась к лидерам оппозиции.

Цензор.Нет приводиттекст, размещенный на сайте «Батькивщины», на языке оригинала.

«Мені шкода, що до сьогодні в мене не було зв'язку із зовнішнімсвітом і я не могла висловити своє ставлення до останніх пропозиційвлади щодо врегулювання кризи.

Я звертаюсь до лідерів опозиції з проханням категорично неприймати ті принизливі умови, які запропоновані владою.

Народ України вийшов на майдани не за посади для лідерівопозиції і, навіть, не за скасування диктаторських законів. Людипрагнуть докорінно змінити своє життя, установити в Українісправедливість та шлях до європейських цінностей. Іншої можливості,аніж зараз, у них вже не буде.

Політики ще не зрозуміли, що люди готові досягти своєї метиціною власного життя, здоров'я та принесення в жертву своєїфізичної свободи.

Я розумію їх прагнення та цілком підтримую.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Янукович осознает, что уже потерял власть. Продолжаем успешныедействия - забираем у бандитов власть", - оппозиционеры опереговорах

Виходом з кризи може бути лише повне виконання всіма політикамивимог народу.

Рідні мої українці! Ви - найкращі та найцінніші в світі. Нічогоне бійтеся, запорука вашої перемоги - лише примноження ваших сил навсіх майданах України.

Я прошу вас: йдіть вперед, не зупиняйтеся та не зменшуйте силусвого удару по владі. Якщо ви зупинитеся хоч на хвилину, країна залічену мить опиниться в заручниках у тиранії на багато років.

Сьогодні лише ви можете захистити всі покоління українців.

Я завжди з вами і завжди за вас», - заявила Юлия Тимошенко.

← Назад в рубрику