Цензор.НЕТ

22.02.14 18:28

Сегодня вся страна увидела солнце - диктатура пала, - Тимошенко

Лидер оппозиции Юлия Тимошенко покинула больницу "Укрзализныци". Ее встречали криками "Юли - свободу!" и подарили большой букет белых роз.

Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-службе оппозиции.

Юлия Тимошенко подчеркнула журналистам и всем присутствующим, что она "впервые может увидеть небо, впервые сможет почувствовать воздух и увидеть людей".

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко покинула больницу и направляется в аэропорт Харькова

"Так само вся наша рідна країна зможе з сьогодні вже побачити сонце, небо, тому що диктатура пала. І пала вона не завдяки політикам, дипломатам - вона пала завдяки тим людям, які змогли вийти, змогли захистити себе, свої родини, свою країну. Я хочу всім сказати, що сьогодні дійсно дуже великий і важливий день, тому що цей день зі сльозами на очах, тому що кращі сини нашої країни - ті, хто пішов під кулі та впав, - вони віддали все для того, щоб ми з вами могли бути щасливими", - заявила лідер опозиції Юлія Тимошенко.

Вона наголошує, що "перед умі сама нами стоїть велике надзавдання: "Зробити так, щоб кожна крапля їхньої крові не була пролита дарма, щоб кожна крапля їхньої крові не була забута, щоб кожна людина у нашій країні отримала життя, за яке вони поклали своє життя".

Юлія Тимошенко підкреслила, що за все це боролися люди, "які мають честь, гідність та совість".

"Я вірю в Україну, я вірю в усіх вас", - підкреслила вона.

Юлія Тимошенко подякувала всім та всій країні за те, що було врятовано життя для всіх людей.

"Я також дякую всім, хто був кожного дня біля моєї лікарні", - зазначила Юлія Тимошенко.

Также читайте: Рада освободила Тимошенко

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику