Цензор.НЕТ

07.09.14 15:17

На Киевщине задержан нарушитель, проникший в расположение зенитной ракетной бригады Воздушных Сил ВС Украины

Около 5 часов утра 6 сентября, на Киевщине, в расположении 96 зенитной ракетной бригады Воздушных Сил Вооруженных Сил Украины патрульным из состава резервной группы дивизиона солдатом срочной службы Максимом Десюком было применено оружие по нарушителю, который проник на территорию воинской части и не выполнил требования патрульного.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Фейсбук Міністерство оборони України. "Близько 5-ї години ранку 6 вересня, на Київщині, в розташуванні 96 зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України патрульним зі складу резервної групи дивізіону солдатом строкової служби Максимом Десюком було застосовано зброю по порушнику, який проник на територію військової частини та не виконав вимоги патрульного.

Порушник проник на територію стартової позиції дивізіону, подолавши огорожу з колючого дроту та сітку «рабіца», та був вчасно помічений солдатом Ростиславом Карпенком, який здійснював охорону об'єкту шляхом патрулювання. Військовослужбовець викликав резервні групи та попередив порушника про намір застосувати зброю, але останній почав тікати.

Вдруге попередження про намір застосування зброї порушник почув вже від одного з військовослужбовців резервної групи солдата Максима Десюка. Солдат, побачивши, що порушник не реагує і не зупиняється, зробив попереджувальний постріл у повітря, після чого був змушений застосувати зброю. При цьому військовослужбовець одним прицільним пострілом поранив порушника в обидві ноги вище коліна.

У подальшому фельдшером військової частини порушнику було надано медичну допомогу по зупиненню кровотечі. Згодом каретою швидкої медичної допомоги пораненого було доставлено до Центральної районної лікарні міста Бориспіль, куди одразу прибули працівники міліції.

За словами чергового дивізіону капітана Дениса Луценка, затриманий вів себе неадекватно, був надто збудженим і ймовірно перебував в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Солдат строкової служби Максим Десюк, виконуючи бойове завдання, діяв згідно з вимогами Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України." - сообщают в министерстве.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику