Цензор.НЕТ

06.10.14 08:35

Булатецкий - Порошенко: Немедленно распустите коррумпированный ЦИК, иначе проводить выборы нет смысла

Расправа над неугодными режиму осуществлена ​​руками ЦИК при поддержке Администрации Президента.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в открытом письме на имя Президента, который на своей странице в Facebook опубликовал кандидат в народные депутаты Николай Булатецкий. Приводим текст письма на языке оригинала.

"Петро Олексійович, я шокований.
Я стояв разом з Вами на ОДНОМУ Майдані, на ОДНІЙ сцені (ще тоді, коли Вас не дуже запрошували до мікрофону), а тепер в стороні спостерігаю, як ви йдете до ганебного "тріумфу".

Як сьогодні пам'ятаю ранок 20 січня, година п'ята, горять барикади, хлопці підносять шини й готують запасні коктейлі. Нас тоді було трохи більше сотні. Ви приїхали на Грушевського і сказали: "Від сьогоднішнього ранку, ми живемо в новій країні". І я Вам повірив. І ніколи б не подумав, що ЖИТИ ПО-НОВОМУ - ЦЕ ПЕРЕВЕРШИТИ У "БЄСПРЄДЄЛІ" КОЛИШНІЙ РЕЖИМ БАНДИТІВ.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ЦИК отказала в регистрации Булатецкому и Нетовкиной

Пригадую, як ще 9 лютого виводив формулу про команду лідерів "Кличко-Луценко-Порошенко", закликав Вас їхати на Олімпіаду в Сочі й зупиняти Путіна. Так вийшло, що ПУТІНА ми НЕ ЗУПИНИЛИ, ЯНУКОВИЧ ВТІК... поплічники Януковича за домовленістю з Вашими слугами хочуться разом взяти парламент.
Я розповідав кожному про доцільність обрання Вас Президентом, я бачив у Вас сильну людину з хоробрим українським серцем. І народ Вам повірив... Ми дали Вам великий кредит довіри. Задумуємося, чи посильний… Бо поки Ви розповідаєте американським конгресменам про важливість свободи й незалежності України, ВАШЕ ОТОЧЕННЯ, НА ЖАЛЬ, РОБИТЬ ВСЕ, ЩОБ НЕЗАЛЕЖНИМИ МИ НІКОЛИ НЕ СТАЛИ. Із зубиками, яценками, тимошенками, поплавськими, бобовими, нечипоренками і т. д. ми ніколи не будемо "жити по-новому". Ці депутати голосували за закони, які практично винесли СМЕРТЕЛЬНИЙ ВИРОК УСЬОМУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ. Це тільки скоти могли голосувати за такі речі, тому я глибоко їх усіх ненавиджу.
Почалися вибори. І ці ГОРЕ-ДЕПУТАТИ ЗНОВУ ХОЧУТЬ СТАТИ НАРОДНИМИ. І все це за Вашого опосередкованого чи безпосереднього сприяння Вашого оточення. Потенційних їхніх ОПОНЕНТІВ ЗБИЛИ ВЖЕ НА ПОЧАТКУ - тупо не зареєструвавши за надуманими формальними підставами. Рішенням корумпованого ЦВК.

Зважаючи на незрозумілу Вашу бездіяльність та сприяння оточення й "партнерів" по Революції Гідності, ГАНЬБИТЬСЯ ПАМ'ЯТЬ ЛЮДЕЙ, що загинули НА МАЙДАНІ, В СУМНІВНОМУ АТО, а ПІВ ТИСЯЧІ НАЙНАДІЙНІШИХ І ВІРНИХ УКРАЇНІ ЛЮДЕЙ, в тому числі покалічених на Майдані, поранених на війні, НЕ ДОПУЩЕНІ ДО ВИБОРІВ. Це вони могли скласти конкуренцію слугам режиму Януковича та іудам з Вашого оточення. Розправа над неугодними режиму здійснена руками ЦВК за підтримки Адміністрації Президента. Про це останніми днями говорять сотні тих, хто добивається справедливості пікетами під ЦВК, судами...

Окремо про ЦВК. КОРУМПОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПУВАННЯ, яке завжди займалося тим, щоб фальшувати вибори. Ті, хто у 2012 році зачитували рішення про скасування результатів виборів без жодних підстав, сьогодні ВЖЕ ЖИВУТЬ "ПО-НОВОМУ", ТІЛЬКИ ЗА СТАРОЮ СИСТЕМОЮ.
P. S. Я 20 років віддав боротьбі з усілякими режимами. Думав, найгірший ми побороли. Мабуть, помилився. Як і 50 % виборців, які ЗРОБИЛИ ВАС ПРЕЗИДЕНТОМ. Ситуацію потрібно виправляти. Негайно розпустіть корумповане ЦВК, інакше проводити вибори немає сенсу", - написал Булатецкий.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику