Цензор.НЕТ

28.04.18 16:17

Начало Операции объединенных сил: опубликовано распоряжение об особом порядке. ПОЛНЫЙ ТЕКСТ

С объявлением Президентом Украины решения о начале проведения Операции объединенных сил в зонах безопасности и районе боевых действий будет действовать особый порядок.

Начало Операции объединенных сил: опубликовано распоряжение об особом порядке. ПОЛНЫЙ ТЕКСТ

Как передает Цензор.НЕТ, государственное информационное агентство "Укринформ" опубликовало текст распоряжения об особом порядке, предоставленный пресс-центром Операции объединенных сил.

ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК

З метою збереження життя та здоров'я осіб, які не залучаються до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, недопущення несанкціонованого ввезення (вивезення) до (з) району проведення операції зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, встановлюється особливий порядок, який передбачає надання органам сектору безпеки й оборони, іншим державним органам України, спеціальних повноважень, необхідних для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Умови настання особливого порядку та надання спеціальних повноважень:

У відповідності до ст.12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областях" із метою забезпечення життево важливих інтересів суспільства і держави під час відсічі збройної агресії у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів та особи, визначені статтею 8 цього Закону, залучені до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, відповідно до Конституції та Законодавства України мають право(спеціальні повноваження): 

Зоною безпеки, прилеглою до району бойових дій вважати: ВИНОГРАДНЕ, КУРАХОВЕ, ОЧЕРЕТИНЕ, РОЗІВКА, ВОВЧЕЯРІВКА, БІЛА ГОРА, НОВОАЙДАР, САДКИ, МАКАРІВКА, ПРОСТЯНЕ, вздовж Державного кордону, ур. ЧЕРНЯВКА, вздовж адміністративного кордону Луганської та Харківської областей, ОЛЬГІВКА, вздовж адміністративного кордону Донецької та Харківської областей, ЗНАМЕНІВКА, вздовж адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей, КОМИШУВАХА, вздовж адмінністративного кордону Донецької та Запорізької областей, УРЗУФ, вздовж морського узберіжжя, ПРИМОРСЬКЕ.

У зоні безпеки, рішенням командувача обєднаних сил, можуть створюватися райони обмеженого та забороненого доступу.

Допуск до району обмеженого доступу осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях здійснюється за рішенням Командувача об’єднаних сил, командирів оперативно-тактичних угруповань та відповідних командирів (начальників), до повноважень яких входить забезпечення дотримання порядку перебування у районах проведення операції об’єднаних сил та на об’єктах, що перебувають під їх охороною (оперативним управлінням).

Допуск до району забороненого доступу здійснюється на підставі встановлених зразків перепусток за рішенням Командувача об’єднаних сил. Допуск сторонніх осіб до такого району ЗАБОРОНЕНО.

Районом бойових дій вважати район, що охоплений бойовими діями уздовж лінії зіткнення, де підрозділи Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів виконують бойові завдання щодо недопущення прориву противника в глибину території держави.

Встановити наступні режими перебування в зоні безпеки на території Донецької та Луганської областей, для осіб не залучених до проведення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації:

"ЗЕЛЕНИЙ"

Перебування та переміщення осіб не обмежено, за винятком районів забороненого та обмеженого доступу. 

"ЖОВТИЙ"

Перебування та переміщення осіб в зоні безпеки здійснюється за наявності документів, що посвідчують особу, крім того проводиться особистий огляд громадян, огляд речей, що при них є, транспортних засобів та речей, які ними перевозяться.

Режим встановлюється на рубежах ізоляції та районах обмеженого доступу.

"ЧЕРВОНИЙ"

Перебування осіб тимчасово обмежено (заборонено). Пропуск громадян та посадових осіб здійснюється за наявності встановленої Командувачем Об'єднаних сил (командиром ОТУ) перепустки. Рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях та дорогах обмежено (заборонено). Транспортні засоби та громадяни на окремі ділянки місцевості та об’єкти не допускаються. 

Відповідні режими можуть тимчасово вводяться в окремих районах, або у всій зоні безпеки рішенням Командувача об’єднаних сил.

Встановити "ЧЕРВОНИЙ" режим перебування в районі бойових дій та в районах забороненого доступу на території Донецької та Луганської областей, для осіб не залучених до проведення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Іізоляцію району проведення операції здійснити шляхом несення служби (виконанням бойових завдань) на рубежах ізоляції.

Рубіж ізоляції – визначені рішенням Командувача об’єднаних сил місця, ділянки місцевості, які прилягають до району проведення операції, району бойових дій, де здійснюється перевірка у громадян і посадових осіб документів, що посвідчують особу, здійснюється особистий огляд громадян, речей, що при них є, транспортних засобів та речей, які ними перевозяться;

В’їзд до району проведення операції, району ведення бойових дій, районів обмеженого та забороненого доступу дозволяється лише через визначені командуванням об’єднаних сил блок-пости.

Підставою для допуску в район проведення операції об’єднаних сил для осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях є:

Перелік підстав для допуску в район проведення операції об’єднаних сил для осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях за рішенням Командувача об’єднаних сил може уточнюватися.

Особам не залученим до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях відмовляється у наданні допуску до району проведення операції об’єднаних сил у разі:

Підставою для допуску до району бойових дій (ЧЕРВОНИЙ режим) для осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях є:

Перелік підстав для допуску до району бойових дій для осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях за рішенням Командувача об’єднаних сил може уточнюватися.

Відповідно до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областях "керівництво силами та засобами Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснює Командувач об'єднаних сил. 

Втручання будь-яких осіб незалежно від посади в управління заходами із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях не допускається.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику