Львовянин, ударивший ножом капитана полиции, взят под арест

3630 50
наручники

По решению суда 20-летний житель Львова взят под стражу без права внесения залога сроком на 60 суток.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как сообщалось ранее, 17 августа, в ходе комплексной отработки города оперативники заметили двух человек, которые в центре города наносили краской надпись на фасад здания. Когда правонарушители поняли, что полицейские застали их на месте происшествия, обратились в бегство. Во время задержания один из беглецов причинил 33-летнему оперуполномоченному ножевое проникающее ранение. Капитана полиции прооперировали, сейчас его состояние стабильно тяжелое.

20-летний житель Львова был доставлен в отдел полиции. По факту нападения возбуждено уголовное производство по ч. 2 ст. 345 (угроза или насилие в отношении работника правоохранительного органа) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до пяти лет лишения свободы.

Другого участника события привлекли к административной ответственности по ст. 185 (злостное неповиновение законному распоряжению или требованию полицейского, члена общественного формирования по охране общественного порядка и государственной границы, военнослужащего) и ст. 152 (нарушение государственных стандартов, норм и правил в сфере благоустройства населенных пунктов, правил благоустройства территорий населенных пунктов) Кодекса Украины об административных правонарушениях. Максимальная санкция статьи - административный арест на срок до пятнадцати суток.

Продолжается досудебное расследование.

Топ комментарии
+16 Igor L
Чому не написано що менти напали на С14 як бандити, на кількох цивільних машинах на євробляхах, без форми, не представились, не сказали що це поліція, не оголошували ніяких законних вимог зупинитись чи надати документи, а просто вискочили з чотрьох автівок і почали валити на землю та бити ногами по голові та тулубу! Поліціянти без форми вчинили напад на представників С14, абсолютно злочинний бандитський напад, бо менти то і є бандити зі зброєю! Менти думали що їх не знайдуть і вони поб'ють активістів і втечуть невпізнаними! Але активіст застосували нож і прийшлось викликати швидку і прийшлось казати що це таки працівники поліції! В Україні знову розпочалась злочинна практика бандитських нападів на активістів силами перевертнів в правоохоронних органах! Злочинна влада знову дає злочинні накази - здійснювати кримінальні напади на активістів! Але закінчиться це так само як і минулого разу - менти будуть на колінах благати про милість!

Жека Карась
16 hrs
5 років назад менти ловили і ламали за трафарети з Яником. Кілька людей отримали строки.
Сьогодні ловлять за трафарети з написом "Хто замовив Катю Гандзюк?"
У Львові ціла група оперів на чотирьох авто побило і заламало двох хлопців. Одному з них сьогодні впаяли два місяці СІЗО за "поріз поліцейського". Свідки підтвердили - "поліцейські" не кричали "поліція" і не мали жодних ознак поліції ні по формі, ні по автомобілям. Фактично "затримання" поліції нічим не відрізнялося від нападу ОПГ. Вибігає зграя мужиків і просто дубасить хлопців, які малюють трафарет.

У Києві в цю ж ніч поліцейські відкрили вогонь в повітря наздоганяючи активістів які розмальовували АСФАЛЬТ трафаретами біля МВС.
Даю підказку усім поліцейським які зараз бігають по рознарядці "зупинити", "покарати", "поламати" кампанію по Гандзюк - вас потім зіллють, а народ це запам'ятає. Краще не вписуйтесь. Ви і так знаєте чим це скінчиться. Знайдені убивці потягнуть за собою решту верхівки, бо кінці там ідуть високо. Якщо аж в Києві і у Львові готові п*здити та стріляти за трафарети.
А нас х*р залякаєш. Далі буде.
показать весь комментарий
18.08.2018 13:13
+8 Igor L
Буде мати значення народна підтримка затриманого активіста С14, щоб поліціянти зрозуміли, що напригувати і бити громадян України це злочин! Менти, які вчинили напад підуть в тюрму за виконання злочинних наказів, а їх керівництво сяде за співрацю з мафією!
показать весь комментарий
18.08.2018 13:21
+8 НБ
Аваківці отримали спротив. І що? Треба було пацанам дати себе затоптати кодлу мєнтів в цивільному, які від бандюків нічим не відрізняються?
показать весь комментарий
18.08.2018 13:24