Цензор.НЕТ

24.10.14 21:16

Экс-регионалы из "Оппозиционного блока" ведут системную войну против Украины и партии "Народный фронт", - заявление

Бывшие "регионалы" из "Оппозиционного блока" развязали грязную кампанию против партии "Народный Фронт". Сегодня, в последний день агитации в Киеве найден склад с миллионными тиражами "черного пиара" против партии.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Народного Фронта", который вступил с заявлением.

В заявлении говорится: "За повідомленням МВС, сьогодні, 24 жовтня, в останній день виборчої агітації, у столиці Україні було виявлено склад з мільйонними тиражами газет з публікаціями брехливого змісту щодо партії "Народний фронт" та її лідерів.

Водночас, на тому ж складі було виявлено великий тираж газет на підтримку "Опозиційного блоку", що є більш ніж переконливим свідченням того, на чиє замовлення та за чиї кошти виготовлялися тонни брудної макулатури проти нашої політичної сили.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Як гартувався "Народний фронт", - история создания партии. ВИДЕО

Весь цей непотріб з "чорнухою" про "Народний фронт" величезними тиражами роздавався по всій Україні, на центральний вулицях міст, в метро і підземних переходах, його вкидали у поштові скриньки, намагаючись за будь-яку ціну дезінформувати людей.

Не складно зрозуміти, що викритою сьогодні, перед "днем тиші", так званою продукцією мала засіватися країна навіть і в час, заборонений для агітації в принципі.

"Народний фронт" заявляє, що вчорашні регіонали, які збилися в одну зграю під назвою "Опозиційний блок" та продовжують залишатися п'ятою колоною країни, що здійснила агресію проти нашої держави, всі ці місяці з часу втечі їхнього ватажка у сусідню Росію продовжували системно працювати проти України і партії "Народний фронт", обслуговуючи інтереси і замовлення агресора.

Также читайте: Программа партии "Народный фронт" признана лучшей по качеству экономической составляющей, - VoxUkraine

Показовим є те, що телеканал "Інтер" у своїх фальшивих новинах один в один і з програми у програму повторював всі ті брутальні брехливі нісенітниці, які описували у газетах, виявлених сьогодні на складах у Києві. А це означає, що за всіма провокаціями стоять одні й ті ж люди - "льовочкіни", "фірташі" і компанія, які ведуть у нову Верховну Раду цілі бригади своїх перефарбованих поплічників у різних партіях.

А сьогодні увечері, як виявилося, вони пішли ще далі, розпочавши трансляції на так званому вуличному телебаченні - на великих телеекранах у Києві та інших містах країни - тієї ж самої чорної брехні про "хунту при владі", про "Народний фронт" та наших лідерів.

З викриттям підпільного складу ланцюг остаточно замкнувся,- стало зрозуміло, що в той час, коли вся країна з усіх сил намагається подолати наслідки правління кліки Януковича і вийти на шлях демократії та розвитку, - п'ята колона продовжує нищити життя нашого народу і красти його перспективу.

Смотрите также: Неизвестные избили кандидата в депутаты по 139 округу от "Народного фронта" Александра Горина. ФОТО

"Народний фронт" також вважає, що цілеспрямована прямою наводкою атака на нашу політичну силу з боку прокремлівських сил означає тільки те, що саме "Народний фронт" є найбільшою проблемою Путіна і його посіпак, бо не дозволяє їм знову поставити нашу країну на коліна.

Ми розуміємо, що колишні регіонали розраховують на те, що демократична влада не буде діяти методами Януковича, а тому вважають, що мають розв'язаними руки для будь-яких провокацій. Але ми запевняємо, що закон сильніший від понять, і його силу ви обов'язково відчуєте на собі.

Ми також закликаємо громадян не піддаватися на будь-які брудні провокації та дати належну оцінку діям людей, місце яких на смітнику української історії. А правову оцінку дадуть правоохоронні органи України".

Также читайте: Партия "Народный фронт" требует от демократических политических сил скорее определиться с поддержкой единых кандидатов в мажоритарных округах

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику