Протестующие на "евробляхах" начали пропускать транспорт, - "Укравтодор"

1393 47
Протестующие на "евробляхах" начали пропускать транспорт, - "Укравтодор"

Государственное агентство автомобильных дорог Украины ("Укравтодор") отмечает отсутствие скопления автомобилей на перекрытых водителями автомобилей с европейской регистрацией автодорогах.

Об этом сообщили "Интерфакс Украина" в пресс-службе "Укравтодора", передает Цензор.НЕТ.

"Информации о скоплении грузового или пассажирского транспорта на перекрытых протестующими автодорогах нет. Протестующие пропускают автотранспорт", - отметили в пресс-службе агентства.

Топ комментарии
+10 Fedor Kulikov
Умиляют плакатики, что протестуны борются за свои И МОИ права на дешевый автомобиль.))
Если бы мордатые нигде не работающие ребятки предложили бороться за снижение налоговых ставок ДО ТОГО, как рванули за кордон, "отслюнявили бабло" польскому шнырю, взятку украинским таможенникам, "трахнули" закон и перегородили мне дорогу контрабасными "мерсами" и БМВ, я бы (может быть) и поверил в сказку "борцунов за мои права" )))
показать весь комментарий
21.11.2018 16:40
+6 КузьмичUA
Протестующие на "евробляхах" начали пропускать транспорт, - "Укравтодор" - Цензор.НЕТ 7053 Ну вот, эти уже закончили.Теперь очередь янтарокопателей, потом контрабандистов сигарет, браконьеров, лесорубов и т.д.
показать весь комментарий
21.11.2018 16:47
+5 Bodalux
А в цей час в Італії теж "злочинна влада" почала гнобити італійських бляхерів:
"Італія почала боротьбу з "євробляхами": штраф 700 євро та конфіскація"

Уряд Італії запроваджує штрафи з можливою конфіскацією авто для тих автовласників, які, перебуваючи в країні понад 60 днів, управляють автомобілем на іноземній реєстрації.
Відповідні нововведення містяться у нещодавно схваленому законі про безпеку, повідомляє італійське агентство ANSA.
Таким чином уряд намагається покласти край уникненню сплати податків італійцями, які їздять на зареєстрованих за кордоном автомобілях. Закон стосуватиметься також іноземців, які живуть та працюють в Італії.
Про нововведення оголосив міністр інфраструктури та транспорту Даніло Тонінеллі на прес-конференції. "Ми включили у закон про безпеку положення, яке забороняє тим, хто проживає в Італії понад 60 днів, керувати автомобілями з іноземними номерними знаками", - повідомив міністр.
За його словами, тепер тих, хто намагатиметься обійти сплату податків, чекатимуть серйозні штрафи, а якщо вони не підкоряться та не перереєструють автомобіль - і конфіскація.
Порушники повинні будуть сплатити штраф від 712 євро. Протягом 180 днів автовласник буде змушений перереєструвати автомобіль, у цей період авто зберігатиметься на складі. Якщо автомобіль за цей термін не перереєструють, його конфіскують.
"Я дуже пишаюся цим заходом, який покликаний зупинити поширену практику, що завдає шкоди всім нам, відбирає гроші і шкодить навіть тим багатьом італійським компаніям, які працюють належним чином", - заявив міністр.https://www.epravda.com.ua/news/2018/11/9/642505/
показать весь комментарий
21.11.2018 16:39