Оккупанты открыли Керченский пролив для гражданских судов

5679 35

Российские оккупанты рано утром 26 ноября возобновили движение в Керченском проливе.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Керчь.ФМ", об этом в Facebook сообщил гендиректор предприятия "Крымские морские порты" Алексей Волков.

В настоящее время ожидавшие по обе стороны Крымского моста суда по очереди проводят под аркой.

По информации АИС, количество ожидающих судов постепенно уменьшается.

Оккупанты открыли Керченский пролив для гражданских судов 01

Напомним, ВМС ВС Украины 25 ноября сообщили, что пограничные корабли Российской Федерации осуществили агрессивные действия против украинских кораблей, которые совершали плановый переход из порта Одессы в порт Мариуполь Азовского моря. В частности, российский пограничный корабль "Дон" совершил таран украинского рейдового буксира, в результате чего был поврежден главный двигатель корабля, обшивка и леерное ограждение, а также потерян спасательный плотик.

При этом ВМС ВСУ подчеркивают, что о намерении осуществить переход предупреждали заранее и действовали в рамках международного права.

В то же время в ФСБ России заявляет, что три украинских военных корабля в Азовском море "незаконно вошли в территориальные воды РФ и направились к Керченскому проливу".

ВМС Украины обнародовали правовой комментарий, указывая, что в соответствии со статьями 17, 38 Конвенции ООН по морскому праву и статьей 2 Договора между Украиной и Российской Федерацией о сотрудничестве в использовании Азовского моря и Керченского пролива, военные корабли Украины пользуются свободой судоходства в Керченском проливе и Азовском море, а это значит, что они могут осуществлять проход через Керченский пролив в любое время при условии соблюдения безопасности судоходства.

На заседании СНБО принято решение рекомендовать ввести в Украине военное положение сроком на два месяца. Его должны поддержать народные депутаты. Внеочередное заседание Верховной Рады назначено 26 ноября на 16:00.

Топ комментарии
+7 Artaxerx II
РНБО уводить воєнний стан на 60 днів, Порошенко «підтримує». Я впевнений - хронологічно навпаки.

Вчора по Україні почалася підготовка до масового протесту проти влади, ініційованого бляхерами. Вночі формувалися групи у соціальних мережах для виходу сьогодні до міських, районних адміністрацій. Це все на фоні початої вже виборчої кампанії президента України, за виборами котрого будуть парламентські вибори. Реальний рейтинг теперішньої хазарської влади, яка нищить Україну і українців робить шанси у її виборах нульовими. Навіть з фальсифікаціями. Порошенко непрохідний стопроцентно. Не дивлячись на неймовірну брехню, цинізм і викрутаси. Українці вже зрозуміли, що ця влада є фізичними спадкоємцями - дітьми-онуками тих, хто чинив масовий терор і голодомори українців і всього українського, і ми бачимо новий виток геноциду вже цими українців. І суд над вже сьогоднішніми злочинцями може бути страшний, якщо до влади прийдуть національні сили. Але уведення воєнного стану має затвердити ще Верховна Рада. І тут виникає ситуація, коли певним групам, що стоять за депутатами, невигідний воєнний стан. Бо бізнес. Для цього Порошенко вже змусив Нацбанк зробити заяву, що воєнний стан не вплине на роботу банків. А ще є можливість конкурентів Порошенка на виборах виступити ніби на стороні народу і проти президента, відмовившись голосувати за це абсолютно немотивоване рішення про воєнний стан. В першу чергу це БЮТ. А також Опоблок. Тож голосів може і не набратися. Швидше всього і не набереться. При одній умові: якщо сьогодні протести по Україні не будуть мати загрозливих масштабів і сили. В протилежному випадку олігархат і його депутати перелякаються і можуть назбирати потрібні голоси. І у Порошенка буде два золотих місяці перед самими виборами, аби вкласти концентровано назбирані з бюджету кошти у свою виборчу кампанію і поїздити по вухах люмпену. Але, думаю, дарма. Тоді він, побачивши знову нульовий рейтинг себе як кандидата, може спробувати пролонгувати воєнний стан. І почне напряму особисто купувати, залякувати, ламати депутатів. Як Янукович, але хитріше.

Тож цей тиждень бажано протестувальникам використати як розгін для масштабного протесту в кінці робочого тижня, можливо в четверг, розтягнувши ситуацію в часі, коли зусилля по лобіюванню воєнного стану перетворяться на цирк - бо він або уводиться відразу, або вже не уводиться зовсім.

Порошенко, як та істерична дама, верещить про допомогу до НАТО і США. Але він виглядає особою, яку зневажають. Сподіваюся, що Україну підтримають, але не Порошенка. І не заради уведення ним воєнного стану у власних інтересах.
показать весь комментарий
26.11.2018 10:05
+5 Alex Rozhenko
Хуйло выполнил свою часть договорняка.
показать весь комментарий
26.11.2018 09:46
+5 Глеб123
Военное положение будет. Воевать не будут. Т.е. военное положение исключительно для внутреннего применения. Границы открыты. Безвиз с РФ действует. Торговые отношения с РФ расширяются.
показать весь комментарий
26.11.2018 10:05