Законопроект о переименовании Днепропетровской области в Сичеславскую в Конституционном суде признали конституционным

2517 59
кс

Конституционный Суд признал конституционным законопроект о переименовании Днепропетровской области в Сичеславскую.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Українським Новинам сообщил источник в суде.

"Сегодня предоставлено заключение КС по данному законопроекту", - сообщил он.

Таким образом, КС признал, что переименование области не нарушает статьи 157 и 158 Конституции.

В соответствии с Конституцией, законопроект о внесении изменений в Основной закон может рассматриваться Верховной Радой при наличии заключения КС о соответствии проекта требованиям статей 157 и 158 Основного закона.

Согласно ст. 157, Конституция не может быть изменена, если изменения предусматривают отмену или ограничение прав и свобод человека и гражданина или если они направлены на ликвидацию независимости или нарушение территориальной целостности Украины.

Также, в соответствии с этой статьей, Конституция не может быть изменена в условиях военного или чрезвычайного положения.

Согласно ст. 158, законопроект о внесении изменений в Конституцию, который рассматривался Радой и не был принят, может быть подан в парламент не ранее чем через год со дня принятия решения по нему.

В соответствии с этой статьей, Рада в течение срока своих полномочий не может дважды изменять одни и те же положения Конституции.

Документ предусматривает внесение изменений в ст. 133 о системе административно-территориального устройства Украины, согласно которым Днепропетровская область переименовывается в Сичеславскую.

В случае положительного заключения КС, изменения в Конституцию принимаются путем голосования за законопроект 226 голосами в первом чтении и 300 - на следующей сессии во втором.

Топ комментарии
+16 Леонид Днепр
Потужне рішення, особливо на тлі скасування відповідальності за незаконне збагачення..
показать весь комментарий
02.04.2019 19:02
+15 усе будет только хуже
Охлокра́тия (др.-греч. ὀχλοκρατία от ὄχλος «толпа» + κράτος «власть») - вырожденная форма демократии, основанная на меняющихся прихотях толпы, постоянно попадающей под влияние демагогов. Охлократия характерна для переходных и кризисных периодов.
🤔
показать весь комментарий
02.04.2019 19:02
+12 Борис Козлов 6516a265
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Україна - це Зімбабве Європи

година тому Політика 715 36 3 3
Водій автобуса, який перевозив пацієнтів психлікарні зі столиці Зімбабве Хараре в інше місто країни Булавайо, зупинив автобус біля придорожнього кафе, щоб випити пива. Повернувшись до автобусу, він виявив, що той порожній, а 20 пацієнтів зникли. Зрозумівши, що йому загрожують неприємності, водій поїхав до найближчої автобусної зупинки, де і набрав 20 пасажирів з черги. Після чого поїхав прямо в психлікарню Булавайо, де швидко передав «пацієнтів» персоналу, попередивши, що деякі з них - буйні. Підозри у персоналу виникли лише через три дні - через збіг свідчень всіх 20-ти пасажирів. Що ж до справжніх пацієнтів, то про них ніхто більше не чув - мабуть, вони успішно повернулися назад в зімбабвійське суспільство.
Звідси
Останнім часом мені здається, що ми не країна, а театр абсурду, африканська колонія Зімбабве, тільки гірше, бо думаємо, що Європа. Ми пережили майже все те саме, що й Зімбабве, - диктаторів, які роками тягнули нас вниз, розвал Імперії, гіперінфляцію, насильницьку зміну влади, маємо величезні людські і природні ресурси, при житті багатьох на межі бідності. І от, завдяки чисельним жертвам, і нападу московіїї Українці частково згуртувалися, свторили свою хунту, дали по зубам захватникам, і почали свій важкий шлях до цивілізації. І не пройшло і 5-и років, як знову все починає летіти в пизду. Черговий царьок, володіючий кнопкою від телевізора, поклав все на кін, щоб поставити свого придворного блазня на управління. І наші зімбабвійці радісно танцюють під пісні і обіцянки цирку.
Сивому царьку чим гірше буде в Україні, тим краще, адже чим швидше ми отримаєм дефолт, тим дешевше він зможе зкупити обесцінюючіся залишки, а потім вирізати і розпродати, якщо відновити не вийде. Хіба вже люди забули ці схеми з порізаними заводами, комбінатами і колгоспами? Але у наших зімбабвійців коротка память, адже вони хочуть, щоб завжди гріло сонце, банани падали з дерева прямо в рот, а гроші нахаляву на карту в "Приватбанку". Вони не хочуть зпівставити причини і наслідки, оскільки розхвалена Імперська освіта не дозволяє рахувати щось важче грошей калькулятором. Вони радісно бігли за картками з кредитами в банку без довідок, не віддавали ніколи ті гроші, із-за чого зараз ми маємо шалені проценти, адже банки заставляють адекватних людей платити за зімбабвійців.
Вони за гречку голосували за Добкіних, Кучм, Януковичей, Ахметових, вони обирали в мери міст криміналітет, вони живуть по напівтюремних законах, де здати сусіда, який зкручує собі світло і воду магнітами, - це "западло", зате жалітися на суми в платіжках, - будь ласка. Вони хочуть заробляти як в Європі, а податків не платити зовсім, і при цьому мати безкоштовні школи, виші і медицину. Щоб була боротьба з корупцією, але продаж лівої горілки в розливайці, то "не кошмарьте бізнес".

Тільки головна проблема в тому, що вони - це ми з вами. Інших немає. В цій передвиборчій кампанії ми вирішили, що адекватність переможе клоунів і шаманів. І залишилися в найбільших дурнях. Не один я відчуваю наближення найбільшого пиздецю за всю новітню історію України. І більше всього жалкую, що зробив так мало. Звісно, боротьба ще триває, але навіть при перемозі Порошенка у другому турі, потрібно визнати, що друга п'ятилітка буде в 5 разів важча, ніж перша. Щось мені підказує, що якби дійсно була б "хунта" і воєнний стан увесь час, поки йде конфлікт, то толку було б набагато більше. Зімбабвійці швидко розслабляються.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
показать весь комментарий
02.04.2019 19:04