Цензор.НЕТ

24.11.14 15:20

Во Львове обещают не допустить приезда жены Медведчука, телеведущей Оксаны Марченко

Кажется, телеведущей Оксане Марченко скоро придется сужать горизонты поиска талантов: супругу Виктора Медведчука и по совместительству куму Владимира Путина не хотят видеть во Львове.

По крайней мере, такое заявление опубликовали активисты " Економічного бойкотного руху ", передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Дусю.

"У час коли українці і зокрема львів'яни згадують початок нашої Революції, поминають загиблих за її ідеали і щодня хоронять своїх дітей, братів і коханих, культурні і економічні колаборанти вперто і нахабно роблять вигляд, що нічого не сталося.

Гідра контрреволюції піднімає голову з мовчазної згоди владної верхівки, з якою режим Януковича був повязаний бізнесом і родинними узами. У багатостраждальному Львові ситуація не краща аніж в решті України.
Половина міста воює і допомагає фронту, інша - п'є російську псевдокаву Жокей на "Святі кави" і слухає російську попсу, ремигаючи Снікерсом made in russia.

Читайте также: Шуфрич и Медведчук вышли из состава контактной группы по Донбассу

Ощасливити останніх, вочевидь, збирається кума Путіна і дружина Медведчука - Оксана Марченко. Ведуча "Х-фактору" та "Україна має талант" збирається привезти свою дупу до нашого міста для пошуку цих самих "талантів". 29 -30 листопада родичка Х*йла символічно буде проводити кастинг на вулиці, яка носить ім'я визначного культурного діяча Анатолія Вахнянина.

Економічний бойкотний рух заявляє про недопустимість візиту нешановної подруги одного з вбивць Василя Стуса. Ми закликаємо місцеву владу, від гріха подалі, відмінити заходи за участю одіозної Марченко. Просимо всі небайдужі громадські організації підтримати наш протест і приєднатись до акцій прямої дії.

Колись "освободітєль" сержант Марченко на танку в'їхав до Львова. Танк довго стояв на Личаківській. Застерігаємо, організаторів марченко-шоу, ваші лендровери не стоятимуть у Львові, вони негайно відправляться на потреби української армії.

Смотрите также: Несмотря на призывы к бойкоту России, в Сочи прошел этап Формулы-1. На него к куму прилетел Медведчук. ФОТО

Окремо звертаємось до бійців добровольчих батальйонів, які перебувають у справах чи на лікуванні у Львові. Зупинимо блюзнірство разом.

Слава Україні! Смерть ворогам!".

"И впрямь, кума агрессора, которой во время Майдана протестующие граждане мешали чаевничать с участниками талант-шоу, вряд ли желанная гостья для тех, чьи близкие сейчас вынуждены воевать на Востоке. Искренне надеюсь, что до рукоприкладства не дойдет. И удивляюсь руководству СТБ, продолжающему сотрудничество с ведущей - риски для репутации канала все же немалые", - отмечает автор заметки.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику