Цензор.НЕТ

28.11.14 10:44

"Концепция реформ сферы спорта и разработка программ молодежной политики до 2020 года ", - Минмолодьспорта отчиталось о проделанной работе

Министерство молодежи и спорта отчиталось о достижениях за время работы новой команды во главе с Дмитрием Булатовым с марта по ноябрь 2014 года.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ведомства, передает Цензор.НЕТ.

Среди основных достижений названы сохранение спортивного календаря, оптимизация финансирования после двух секвестров бюджета, ликвидация концерна "Спортивные арены Украины", и увеличение прибыльность НСК "Олимпийский", "Арена Львов", возвращение в госсобственность Дома молодежи, ледового дворца "Авангард", киевского велотрека, создание с ООН программы подготовки госслужащих и активистов "Молодежный работник", а также разработка совместно с активистами и международными организациями программ молодежной политики до 2020 года и концепцию реформы сферы спорта в Украине с разработкой соответствующей дорожной карты.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Для Минмолодьспорта собирают предложения по изменению финансирования олимпийских видов спорта

Далее приводим полный текст отчета на языке оригинала:

Міністерство молоді та спорту України пропонує вашій увазі звіт діяльності в період з березня по листопад 2014 року.

Спортивний напрямок:

- Постійна та систематична робота з Мінфіном, Держказначейством та Фондом Соціального Страхування (кошти на ДЮСШ). Допомога по виплатам через місцеві бюджети в т. ч. в Донецькій та Луганській області. Заборгованості виплачені, фінансування відбувається згідно календарного плану.

- Збереження спортивного календаря - в повному обсязі підготовка та участь українських спортсменів, тренерів та збірних з олімпійських, неолімпійських видів спорту після двох секвестрів та зменшення бюджету, за рахунок оптимізації та корупційних запобіжників.

- Ліквідація концерну "Спортивні арени України". Зняття фінансового навантаження з НСК "Олімпійський", "Арена Львів" та Палацу Спорту. Відбір та призначення нового обізнаного керівництва. Відкрито безкоштовний доступ для професійних спортсменів та аматорів згідно пропозицій спортивних федерацій та інших NGO. Вигідні умови для проведення заходів спортивного призначення.

- Невідкладне сприяння та як наслідок - введення у експлуатацію басейну "Купава" (м. Бровари). Об'єкт має стратегічне значення для м. Бровари.

- Реформа сфери спорту. Розроблено Концепцію реформи та проект Закону "Про фізичну культуру і спорт". Зараз відбувається публічне громадське обговорення Концепції та проекту. Складено дорожню карту наступних етапів: ратифікація та імплементація.

- Максимальна відкритість роботи міністерства із спортивною громадськістю, федераціями, ЗМІ.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Булатов: В депутаты не пойду. За время выборов хочу закончить генеральную уборку в министерстве и с чистой совестью передать хозяйство следующему министру

- Вперше Міністерство розпочало діалог із асоціаціями альтернативних видів спорту (налічують в собі сотні тисяч людей) - брейк-денс, Street Workout, паркур тощо. Активна підтримка заходів.

- Поточна боротьба с корупцією в Міністерстві, а також сучасні превентивні та технологічні запобіжні заходи.

- Інформатизація галузі в рамках створення електронного врядування.

- Зміни в роботі ДП "Укрспортзабезпечення" (проект із "Ощадбанком"). Електронна фіксація план-факт-результат, а також деталізована аналітика. Загальний бюджет ДП "УСО", 535 млн грн.;

- Влаштування дітей-учнів спортивних училищ з Донецька та Луганська у аналогічні спеціалізовані заклади в інших регіонах (на даний час 223 учні плюс їхні тренери).

- Сприяння спортсменам у отриманні обіцяного житла. Є факти отримання житла спортсменами.

- Добровільна купівля казначейських зобов`язань у фонд допомоги збройним силам України за участю чемпіонів олімпійських ігор та світових спортивних змагань. Участь олімпійських та світових чемпіонів.

- За домовленістю багаторазово отримано фінансову допомогу міжнародних спортивних федерацій у вигляді сплати за збори та змагання українських спортсменів.

- Повернення у державну власність майна (будівля під Будинок Молоді, вул. Еспланадна, 17, льодовий палац "Авангард", Київський Велотрек та інші).

- Участь Міністерства, як третьої сторони у судових процесах повернення спортивних об`єктів у державну власність (спільна мета влади і спортивної спільноти). Тривають судові справи на користь держави.

- Створення Центрів олімпійської підготовки по хокею, художній гімнастиці та легкій атлетиці з привязкою до об`ектів спортивної інфраструктури, які знаходяться в державній власності (Мінмолодьспорт).

- UNDP - ПР ООН. Розробка інтернет сайту та мобільних додатків по всій існуюч ій спортивній інфраструктурі та її функціоналу.

- Підтримка ініціативи Національного університету фізичного виховання та спорту - додаткові бали для абітурієнтів - переможців та призерів національних змагань.

- Підтримка всіх пропозицій від Національного Комітету Спорту Інвалідів України (рішення КМУ, виплати стипендій, премій та нагород, поточне фінансування в повному обсязі зобов'язань та інше).

Читайте также на "Цензор.НЕТ": ФИБА предложила Украине провести Евробаскет в 2017 году, - Булатов

Молодіжна політика:

- Удосконалення нормативно-правової бази. Прийнято низку постанов, розпоряджень, актів та положень КМУ задля кращого забезпечення реальних потреб молоді. Внесені законодавчі ініціативи по молодіжних центрах та неформальній освіті.

- Забезпечено державної реєстрації документів задля наближення їх до реального життя: звіти, підсумкові звіти, порядки реалізації та інше.

- Конкурс проектів молодіжних та дитячих громадських організацій за участю UNDP, Фонду Відродження, Фонду Богдана Гаврилишена, громадської платформи стран східного партнерства та інших репутаційних експертів.

- Спільно з ПРООН - проведення Молодіжного форуму.

- Концепція молодіжної політики до 2020 року - розроблена разом із молодіжними та громадськими організаціями, спеціалістами ЄС, Ради Європи та ООН. Завершено громадське обговорення, завершується робота над документом.

- Формальні та неформальні зустрічі Міністра із студентами українських вузів. Горизонтальне та двостороннє спілкування

- Перманентна допомога бійцям в АТО та пораненим, які знаходяться на лікуванні у шпиталях. Ресурсна, фінансова та мотиваційна підтримка.Міжнародне співробітництво (досягнення та action plan):

- Співробітництво із системою ООН в Україні.

- Співробітництво із донорськими організацямиї США в Україні.

- Співробітництво із радою Європи та Європейською комісією.

- Дорожня карта імплементації з ЄС. Узгоджений план дій.

- Волонтерські програми.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику