Цензор.НЕТ

29.11.14 14:50

Апелляционный суд Киева отменил решение суда первой инстанции и отказал Медведчуку в удовлетворении иска против Парубия

"Влітку на одній з прес-конференцій я як Секретар РНБО публічно заявив, що Віктор Медведчук злочинець, причетний до російського вторгнення"

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет в Фейсбуке Андрій Парубій. " "Медведчук є одним з ключових організаторів й тих, хто готував заколот в Україні й який давав ґрунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України". Не побоюсь заявити, що ця моя заява і її суспільний резонанс вибили Медведчука з переговорного процесу в Мінську. Вважаю це своїм внеском.

Смотрите: Несмотря на призывы к бойкоту России, в Сочи прошел этап Формулы-1. На него к куму прилетел Медведчук. ФОТО

Медведчук після того подав в Печерський суд за образу "честі і гідності", оцінивши їх в одну гривню. І очікувано виграв справу в Печерському суді. Я тоді пообіцяв, що подам апеляцію і доведу цю справу до кінця. Отже, повідомляю: Апеляційний суд м. Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Медведчуку в задоволенні його позову. Таким чином, всі спроби Медведчука через суд переконати суспільство, що він не злочинець повністю провалилось. Тепер оцінкою діяльності Медведчука повинна зайнятись прокуратура", - пишет политик. Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Шуфрич и Медведчук вышли из состава контактной группы по Донбассу.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику