Цензор.НЕТ

01.12.14 12:34

Садовый отказался покидать Львов ради работы в Кабмине

Мэр Львова Андрей Садовый решил отклонить предложение "Народного фронта" и БПП занять должность первого вице-премьера.

садовый

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Андрій Садовий написал в Facebook. "Одразу після виборів я з Президентом в присутності п. Яценюка обговорював мої можливі призначення в уряд. Я чітко повідомив, що моє нинішнє становище виключає це. Тоді всі поставились до цього з розумінням. Я є чинним міським головою Львова, несу повну відповідальність за ситуацію в місті до кінця каденції і не маю на кого її перекласти. У випадку відставки мера контроль над містом отримують депутати, більшість з яких у Львові на сьогодні перебувають у зв'язках та під впливом напівкримінальних структур. Це було б дуже безвідповідально щодо львів'ян та міста, яке є сьогодні дуже важливим для України.

Читайте: Досье на мэра Львова Андрея Садового

Натомість, я пропоную закріпити статус першого віце-прем'єра в майбутньому уряді за керівником економічного блоку та призначити на цю посаду п. Наталію Яресько, яка є співзасновником компанії Horizon Capital. Попри те, що вона народилась у США, останні 20 років живе в Україні, є справжнім патріотом країни і чудово знає всі наші реалії. Наталя Яресько є знаною в світі міжнародної економіки, з бездоганною освітою та репутацією, незалежною від партій та корупційних схем і здатна дати поштовх українській економіці та навести лад в сфері державних фінансів. Знаю, що п. Яресько готова розглянути цю пропозицію та взяти відповідальність за міністерства економіки та фінансів. Справа за Прем'єром.

Смотрите: Жители Львова вышли на пикет против мэра города Садового из-за скандального видео. ФОТО

Як і раніше, я готовий працювати не лише в рамках міста. Я є віце-президентом Асоціації міст та громад України і темою децентралізації займаюсь не один рік. Моє завдання зараз - аби голос українських громад нова влада чула щодня", - пишет Садовый. Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что "Народный фронт" и БПП предлагают Садовому кресло первого вице-премьера.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику