Реформа децентрализации будет продолжаться, - Гончарук

1575 35
Реформа децентрализации будет продолжаться, - Гончарук

Премьер-министр Алексей Гончарук провел совещание с представителями Ассоциации городов Украины, в ходе которого обсуждались вопросы начала и прохождения отопительного сезона, привлечения иностранных инвестиций в регионы и распределения субвенций, также обсуждались проблемы, с которыми приходится сталкиваться городским головам.

"От эффективного сотрудничества правительства и местных органов власти зависит качество жизни украинцев. Для человека не имеет значения, из какого кармана будут профинансированы решения его проблем. Мы с вами в одной лодке и должны вместе решать проблемы людей", - цитирует Гончарука пресс-служба Кабмина в среду, передает Цензор.НЕТ.

Премьер добавил, что Кабмин открыт к сотрудничеству, а совещания с представителями территориальных громад будут проводиться постоянно. Гончарук заявил, что не исключает создания специальной службы поддержки, куда имеет смысл обратиться не только с конкретными вопросами, но и с предложениями.

"Реформа децентрализации точно будет продолжаться! И в ее рамках громады получат больше полномочий", - подчеркнул премьер-министр.

Гончарук рассказал также о стратегических направлениях работы правительства, в частности о создании функциональной инфраструктурной сети по всей Украине.

"Что такое функциональная сеть? Это образовательная сеть, медицинская, безопасность, юстиция. У нас в Программе действий правительства есть четкие стандарты, которые государство будет гарантировать украинцам: скорая должна приезжать за 10 минут в городе, врач должен быть не далее 7 км в сельской местности, каждый ребенок должен ходить в детский сад и так далее. Мы собрали по министерствам информацию по объектам, относящимся к этим сетям, и нанесли ее на инфраструктурную карту. Сейчас на ней более 110 тыс. объектов по всей стране. На прошлой неделе мы направили карту в области, чтобы они добавили все инфраструктурные объекты, которых не хватает: в каком районе нужна школа, в котором - садик, а в каком – больница", - сказал премьер-министр.

Топ комментарии
+5 133133
Хотелось бы, чтобы проводилась именно децентрализация,

а не реформа децентрализации
показать весь комментарий
23.10.2019 13:28
+3 133133
кто актуальна ?

децентрализация

или реформа децентрализации ?
показать весь комментарий
23.10.2019 13:31
+3 Ан Мур
Віце-президент Асоціації «Україна-ЄС» і депутат Європараламенту Віола фон Крамон-Таубадел дала феєричне інтерв'ю «Інтерфаксу», з якого очевидно - фора з поправкою на недосвідченість добігла кінця, і тепер «молодого президента» будуть сильно гамселити. Будуть багато питати, і вимагати чітких відповідей. У тому числі - кадрових. Пані фон Крамон не приховувала свого розчарування від процесів що відбуваються в Україні.
Дослівно: «Витрачені значні фінансові статки, списані гори паперу, і після всього цього зараз бачити деякі "радянські" законопроекти, які не сприяють розвиткові сучасного суспільства та економіки, - від цього я починаю хворіти і втомлююся».
Пані фон Крамон вказує на те що в Україні повертаються старі корупційні схеми. Як приклад вона наводить те, що за часів тво міністра Супрун парковка біля МОЗ була пуста. Лобісти, які їздили до МОЗ роками, знали - тепер їздити марно. Але за «нових облич» повернулося все як у блаженні часи Раїси Богатирьової, у коридорах МОЗ тиняються до болі знайомі особи.
Причину проблем пані фон Крамон назвала без дипломатичних реверансів - непрофесійність чинного керівництва України. «Я була доволі наївною. Я думала, що Зеленський - нова фігура, але ні. Сам по собі - так, але не люди, які за ним стоять.
Ущент були розгромлені наміри Зеленського створити вертикаль влади - пані фон Крамон чітко заявила, що ініціативи Зеленскього - це прямий шлях стати Росією. Україні потрібна реальна демократія і парламент який обговорює закони, а не штампує їх в режимі «скаженого принтера».
При цьому Європдепутат спростувала байки про якусь «втому від України в Європарламенті». Підтримка України там є, і чимала. Ба-більше, санкції на думку пані фон Крамон удуть продовжені - банально тому що Росія не виконала нічого аби їх зняти. Щодо майбутнього українців вона сповнена оптимізму, українці, мовляв, пильні щодо тоталітаризму. Натомість - розчарування від української влади сильнішатиме і Європа - реагуватиме. Вона не приховувала - пасаж Зеленського щодо Європи, яка нібито надає Україні мало коштів, там почули. І сприйняли як ще один доказ кричущого непрофесіоналізму керівника держави Україна.
Особлива дісталося голові ОПУ Андрію Богдану. Пані фон Крамон сказала чітко: «Містер Богдан небезпечний». Він - професіонал без морального компасу, відтак - очевидно, керується він не інтересами країни і західні фінансові донори це вже усвідомили. «Те небагато гарного, що було досягнуто за Порошенка, поки не просувається вперед».
Які проблеми спіткають українську владу? По-перше, західні партнери вже розуміють куди веде Україну молода команда і діятимуть відповідно. «Ми надаємо достатню кількість грошей цій дивовижній країні… І якщо пан Зеленський не хоче продовжувати з цими реформами… ми мусимо на це реагувати». Мабуть важко більш дипломатично сказати фразу «грошей не дамо». І це - не межа. «Наступний Майдан не буде мирний. Це може бути жахливо». На заперечиш.
Що означає настільки різке інтерв'ю? Відповідь очевидна. Захід помалу втрачає терпець. Стає все більш очевидно - українців добряче обдурили, і оплачувати те обдурення Захід не має ані найменшого наміру. Час коли з Зеленського почнуть питати дуже жорстко - все ближче. А питати Захід уміє неймовірно жорстко. Президент Порошенко добряче натерпівся від вимог Європи. Зеленський же - далеко не Порошенко.
Дмитро "Калинчук" Вовнянко https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/857153054726947?__xts__%5B0%5D=68.ARDE6goRxmBDIG0Ok6Hp9izelB2QjntxLuNDpatdAIhXDQsGCs4KtQe8YiedAuaCVne5z3x7DgmkFoKgrUzWZZ6B9BsRe0L9NEC2gg93JIud7B3IgiqiOj4wClRmkz_eCioM3mo8io2B0SX__c2FhH_4LHajQ-2GtfBueFvbqf-K2Qzl0NayURRT0_m9vXVs_ebMBfQliecNzCcJaHYUhCf6cI686rj9bC2c8AO9biMPIt5cRwmJlKgmmoKBwLLmIQcfoSLbOs-Fqk6FSc1XEdSezvsbgXjuPq-rwRocuMVmRrAPwyn-W3We8i0Zl27ID1M4rrzBvvJbMQqXCHIl2-g&__tn__=K-R
показать весь комментарий
23.10.2019 13:35