Рада поддержала выделение дополнительного финансирования военным и шахтерам

1343 12

Парламент поддержал правительственные поправки в госбюджет, которые в частности предусматривают выделение 1 миллиарда гривен на зарплаты шахтерам и решения других проблем угледобывающей отрасли.

За соответствующий законопроект №2283 проголосовал 291 депутат, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Громадське ТВ. 

Так, миллиард гривен выделили на сбалансирование финансового состояния государственных угледобывающих предприятий и обеспечения финансовыми источниками для выплаты заработной платы шахтерам, а также недопущения отключения шахт от электроснабжения.

Еще 1,677 миллиарда выделили на осуществление всех необходимых платежей по выполнению государством гарантийных обязательств.

Еще 1,362 миллиарда направят дополнительно на национальную безопасность и оборону, в частности на повышение уровня денежного обеспечения военнослужащих Госпогранслужбы, СБУ, Нацгвардии, Главного управления разведки Минобороны, Управление госохраны до уровня выплат в ВСУ.

Кроме этого, документ предусматривает финансовое обеспечение на 0,5 миллиарда резервного фонда, из которого деньги используются для ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций.

Топ комментарии
+2 Igor L
Медичні заклади за 9 місяців поточного року профінансовані тільки на 60%, чомусь Верховна Рада не поспішає виділити додаткове фінансування на медицину! Зрозуміло що шахтарі важливіше, але ж гроші за вугілля хтось постійно краде, бо їх не вистачає на зарплати і держава постійно додає шахтарям. А медикам ніхто не додає і вони сидять без грошей!

Громадянська позиція - Львівська область

29 жовтня о 16:20 ·

При розподілі у ЛОР коштів за результатами 9 місяців життя області, не враховано інтереси медиків. Особливо - молодшого персоналу. Звернути увагу на цю проблему сьогодні, під час пленарного засідання сесії ЛОР,закликав депутат Львівської облради від фракції «Громадянська позиція» Ярослав Овсянецький. Обранець наголосив: медична сфера профінансована лише на 60%, хоча розрахунки подано на повноцінне фінансування.
«Питання надзвичайно актуальне. Та мізерна плата, яка сьогодні є в медицині, особливо - серед молодшого медперсоналу, створює все більше і більше соціальне напруження. Питання розглядалося з моєї ініціативи на медичній комісії у ЛОР. Також скеровано відповідне звернення і до бюджетної комісії ЛОР. Проте, як ми бачимо, при розподілі коштів за результатами 9 місяців нічого не вирішено у медичні галузі. Звертаюся до ЛОДА, керівництва ЛОР і прошу звернути увагу на ці обставини. Ця ситуація повторюється з року в рік і завжди знаходились можливості знайти фінанси, аби ліквідувати незабезпеченість коштами. Не ми винуваті у цьому. Було подано відповідні розрахунки, проте нам виділено лише 60% від потреби», - наголосив Ярослав Овсянецький.
показать весь комментарий
31.10.2019 22:54
+2 Гарис
кажись зелябляки добавили финансов не только ВСУ...
а еще и сепарским шахтерам...
показать весь комментарий
31.10.2019 22:57
+2 Garsia UA
Педріли однозначно знайдуть зраду
Адже при порошенкові такого не було
показать весь комментарий
31.10.2019 22:59