Кировоградских спецназовцев Коринькова и Глондара вернули в рамках обмена, - родственники

7655 43

Спецназовцы Александр Кориньков и Сергей Глондар находились в плену наемников РФ с 2015 года.

По сообщению Людмилы Глондар, Александр Кориньков и Сергей Глондар возвращаются домой, информирует Цензор.НЕТ.

Кировоградских спецназовцев Коринькова и Глондара вернули в рамках обмена, - родственники 01

Напомним, военнослужащие 3-го полка спецназначения старшина Сергей Глондар и младший сержант Александр Кориньков попали в плен 16 февраля 2015 года, когда выполняли боевую задачу в районе Дебальцево. Военные сопровождали колонну и должны были вывести раненых из Дебальцево, однако их отряд попал в засаду. Тогда несколько военных погибли, несколько - получили ранения, других - взяли в плен.

16 декабря 2019 года пропагандисты "России 1" показали украинских бойцов Богдана Пантюшенко, Александра Коринькова и Сергея Глондара, находящихся в плену "ДНР".

Топ комментарии
+18 Ali Hasan
От за цих звільнених дякуємо, але в цілому це провальний обмін.
показать весь комментарий
29.12.2019 14:49
+16 Лео Кот
Кировоградских спецназовцев Коринькова и Глондара вернули в рамках обмена, - родственники - Цензор.НЕТ 2272Володимир Голоднюк
3 год ·

«БЛАГИМИ НАМІРАМИ ВИМОЩЕНА ДОРОГА В ПЕКЛО….»
Бачу, що вимушений більш розгорнуто пояснити свою позицію, бо отримую в приват дуже багато звинувачень, що я черствий і не хочу повернення наших полонених!
Я не проти обміну - полонених потрібно витягувати, але не обов"язково для цього гвалтувати судову систему. Це одна з основ державності, це одна з тих цінностіей за які Устим віддав життя і за що зараз віддають свої життя наші козаки на Сході.
Втрата права на правосуддя породжує втрату віри в справедливість!
Що в цих словах комусь не зрозуміло? Що не зрозуміло в простих людських бажаннях жити в демократичній і правовій державі - відчувати себе людиною і гордитися цим!
Я вважаю, що мало бути так:
- Президент мав виступити перед народом і пояснити, що хоче зробити, а не ховатися за спинами прокурора і суддів. А тим більше не "запілювати" свої дурнуваті відосики з туалету, ванни чи спортзалу. Він повинен пам"ятати, що поки що являється гарантом Конституції України, а не актором комедійного шоу!
- А тому потрібно було провести показовий суд і осудити злочинців, що в центрі столиці однієї з найбільших Держав Європи, розстріляли людей.
Далі він міг використати своє право на помилування і вже тоді можна говорити про обмін.
А те, що ми бачимо це скоцтво і знущання над пм"яттю хлопців.
У мене все.
Маю честь!

Кировоградских спецназовцев Коринькова и Глондара вернули в рамках обмена, - родственники - Цензор.НЕТ 7852
показать весь комментарий
29.12.2019 14:48
+11 kostjaua5
Диванное Рембо,сходи на передок хоть раз,потом покажешь всем свои обнаженные портки ,после первых выстрелов.Будешь дальше Киева бежать.
показать весь комментарий
29.12.2019 14:59