Зеленский, Рябошапка и Баканов несут ответственность за расследование убийства Гандзюк, - активисты

9173 134
Зеленский, Рябошапка и Баканов несут ответственность за расследование убийства Гандзюк, - активисты

Ответственность за расследование убийства активистки Екатерины Гандзюк несут Президент Украины Владимир Зеленский, глава СБУ Иван Баканов и генпрокурор Руслан Рябошапка.

Об этом говорится в сообщении группы "Хто замовив Катю Гандзюк?", информирует Цензор.НЕТ.

"В стране сменился президент, Генеральный прокурор, глава СБУ, состав ВРУ. Не изменилось только одно - заказчики и организаторы убийства Кати до сих пор на свободе. За этот год родные и друзья Кати слышали немало обещаний, нареканий и просьб "еще немного подождать". Однако уже стало ясно, что за всеми этими словами скрывалось банальное стремление слить дело", - отметили активисты.

Активисты составили схему "людей, от которых вся страна ждет ответа на вопрос "Кто заказал Катю Гандзюк?" и которые несут полную ответственность за дело Кати".

"Мы не допустим, чтобы убийцы нашей подруги избежали наказания. Запомните. Мы сделаем их жизнь и жизнь тех, кто сливает дело, невыносимой", - подчеркивается в сообщении.

Напомним, 31 июля 2018 года на советника херсонского городского главы Екатерину Гандзюк напали возле подъезда ее дома и облили серной кислотой. Гандзюк попала в реанимационное отделение. 4 ноября активистка скончалась в больнице.

Зеленский, Рябошапка и Баканов несут ответственность за расследование убийства Гандзюк, - активисты 01
Зеленский, Рябошапка и Баканов несут ответственность за расследование убийства Гандзюк, - активисты 02

Топ комментарии
+32 Василь Довганенко 7230397a
У них віждповідальність лише перед власним шефом. А у ЗЄ-йла вагомі лише слова ХУ-йла.
показать весь комментарий
31.12.2019 09:00
+27 Серж Рача
Кто же посадит заказчиков - они же спонсоры нынешней власти Это не волонтёрам дела белыми нитками шить
показать весь комментарий
31.12.2019 09:01
+22 KAISERWALD
Volodymyr Dubovyi14 ч.
З папірця Президента Порошенко: «Пачєму нє сідят убійци Майдана?», яких сам відпустить, ну це аже не новина. Бреше, як та моська, закінчуючи «пачєму канфєткі рашен кушают **апалчєнци**?» То Порох мав би відповісти: «а чому окупанти та терористи дивляться серіал «Свати»?Дивляться ж! Кілька днів тому Вова продав в РФ свій новий серіал «Папік». Як же він міг такий скарб забрати у власного народу і продати собакам!?! Бо він зажерливий барига. Зеленський звинуватив Пороха у всьому чим він сам є. Цей феномен був помічений і вперше описаний Зигмундом Фрейдом, він так і назвав його übertragung, що можна перекласти як «підсвідоме перенесення». 2) Цікава деталь. Між Порошенко та Зеленським стоїть охоронець Зеленського. Ми не бачимо **жодних** охоронців діючого Президента. Та Вова просто сцикло! Таке враження, неначе боїться, що Порох за його відверті оббріхування дасть йому в око. Навіть кандидати в президенти США, при всіх загрозах, не витягують своїх охоронців наперед сцени. Бо то ганьба і виборцям покаже їх слабкими боягузами. Володимир ще цього не соромиться.
Згадаємо апофеоз реалізації страхів Зеленського, коли він до смерті перелякався двох дівчат Марусю та Софію, що за день і обшуки провели вночі. Джорж Майкл колись в 2002 присвятив пісню «Shoot the dog» («пристреліть собаку») президенту Джорджу Бушу в кліпові фігурує Білий Дім. І уявляєте! У нього Буш так і не провів обшук вдома..
3) За Зеленським стоїть Кошовий, вбраний (якщо можна так сказати) в одяг рашин бренду pо...y. От скажіть, що Зеленський не міг сказати: «Жека, ти мєня пазоріш пєрєд ізбіратєлямі». Але нащо? «русскіє матом нє ругаюцца, рускіє матом разгаварівают». Це індикатор не лише бидляцької натури Кошового, це ознака хамськоі особистості самого кандидата в президенти.
Отже, шановні пацієнти, діагноз: брехло, сцикло, хамло. Присилайте фоточки ...
показать весь комментарий
31.12.2019 09:40