Цензор.НЕТ

29.04.15 09:17

База ДУК окружена, попыток разоружения не предпринималось: будут блокировать, запугивать, давить и пытаться разговаривать с позиции силы, - "ПС"

Ситуация вокруг заблокированной базы ДУК "Правый сектор" под Покровским стабилизировалась. На данный момент вокруг базы установлены усиленные блокпосты, ведется проверка документов у всех кто проезжает. Попыток разоружить добровольцев пока не предпринималось.

Об этом в своем Фейсбук написала журналистка и активистка "Правого сектора" Елена Белозерская, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст на языке оригинала:

"Коротко. Інформація про оточення (встановлення навколо бази підсилених блокпостів, перевірка у всіх документів і дозволів на зброю) - правдива. Про спроби роззброїти - цього не було і навряд чи буде, бо це фізично неможливо, бо на базі багато бійців і вони добре озброєні. Отже, просто будуть блокувати, залякувати, тиснути, намагатися розмовляти з нами з позицій сили.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Правый сектор" зовет киевлян пикетировать Администрацию Президента

Армійці, які оточили нашу базу, що знаходиться на межі Дніпропетровщини і Донеччини - не ті, з якими ми пліч-о-пліч пройшли рік війни, а нові, новопризвані. Вони майже нічого не знають про ДУК ПС, і їх накрутили, що ми нібито збираємося йти на Київ скидати Порошенка.

Про це стало відомо з розмов наших хлопців з солдатами.

Відсотків на 90% - ця ситуація розрулиться, і розрулиться мирно.

Але для того, щоб так і було - панікувати не треба, а треба спокійно, законними методами пояснити владі, що якщо вона робитиме те, що робить зараз, вона суттєво втратить рейтинги. Лише цими категоріями вони мислять, лише рейтинги їх і турбують - навіть більше за гроші, бо гроші для них - це засіб купівлі рейтингів".

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Военнослужащие, блокирующие базу ДУК, уничтожили два беспилотника добровольцев и устанавливают огневые точки, - "Правый сектор"

Также обращение "Правого сектора" о ситуации на базе обнародовала руководитель пресс-службы ДУК Алла Мегель:

"Звернення ДУК-інфо

Брато-сестри!

Дякуємо за питання: чим допомогти у ситуації, коли влада йде війною на Добровольчий Український Корпус?

Віповідаємо:

1. Поставити на вуха соцмережі, розшаривши максимально інформацію про подію.

2. Задіяти якомога більше ЗМІ на базі (всім, хто має відношення до інформації - писати мені в пошту ФБ, брати дозвіл їхати на базу і - вперед! Завтра на базі мають бути всі канали, газети і журнали, що висвітлювали подвиги ДУКу і знають ціну нам.

3. Громадські запити про законність дій влади: військові взагалі не мають права брати участі в таких заходах. Запити всюди - від міцевих рад, до Верховної і АП.

4. Коментарі на всіх сторінках, висловлюйте своє ставлення і свої плани на майбутнє в разі сутичок ЗСУ з ДУКом. Не приховуйте емоцій!

5. Допоможіть організувати тролінг (так-так! Саме - тролінг) влади за ці ганебні дії.

6. Волонтерські організації, що підтримують 25-ту і 95-ту бригади, висловіть своє ставлення до позиції ваших підопічних.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Не поверю, что десантура поднимет стволы против боевых побратимов из "Правого сектора", с которыми плечо к плечу воевали и держали АД, - Мочанов

Сьогодні база з ночі нагадує мурашник, до якого вервечкою потяглися мурашки-правосєки звідусіль.

"Кількість проавосєків за ніч істотно збільшилась," - пише кореспондент ДУК-інфо на базі.

У зв"язку зі складністю ситуації керівництво Корпусу звертається до волонтерів:

Друзі, ви - творці нової армії України і були з нами й за нас у всі важкі часи. Драматизм ситуації посилюється. Насупними кроками влади ймовірніше всього буде спроба відрізати базу під Покровським від комунікацій.

В зв"язку з цим нам терміново потрібні:

- Тактичні ліхтарі, автономні освітлювальні прилади, генератори на випадок, якщо буде відключено світло,
- Супутниковий Інтернет на випадок відключення зв"язку,
- Фільтри для води і таблетки для обеззараження, щоб ми могли пити воду з водойми,
- Сухий спирт та інше пальне.

І все для виживання.

Ми не здамося! Слава Україні!"

Напомним, "Правый сектор" призывает военнослужащих ВСУ не выполнять преступные приказы командования и не нападать на на бойцов "ПС"

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику