Цензор.НЕТ

29.04.15 23:52

Ярош потребовал принятия специального закона о Добровольческом Украинском Корпусе

Лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош считает, что для прекращения всевозможных провокаций вокруг "Правого сектора" нужно принять специальный закон.

Как сообщает Цензор.НЕТ об этом он написал в Фейсбуке.

Он отметил: " Минула важка доба. Кремлівську провокацію, з метою зіштовхнути армійців і добровольців ДУК ПС, вдалося нейтралізувати. І слава Богу! Братовбивства допускати не можна...

Дякую тисячам патріотів, бійцям і командирам ЗСУ, добровольчих батальйонів, українським журналістам за всебічну підтримку Добровольчого Українського Корпусу!

Дякую бійцям і командирам ДУК ПС за витримку, розуміння ситуації та державницькі підходи до справи!

Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий Український Корпус (Про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти - це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності.

Більше ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів чи "прохань" керівництва так званої АТО, або Генштабу. Беручи участь у боях під Славянськом, звільняючи окуповані території, воюючи під Савур-могилою, Іловайськом, в Пісках, в Донецькому аеропорті, в Широкиному та на інших ділянках фронту, ми ніколи не займалися отаманщиною і махновщиною, ми просто захищали нашу Батьківщину. Бо це - і наше Право, і наш Обов'язок!

Тому, будь-які крики про "непідконтрольність" ДУК ПС, є нічим іншим як бажанням придворних лизоблюдів із Банкової і ворогів нашого народу видати праведне за грішне.

Ще раз підкреслюю:
- Добровольчий Український Корпус буде вести боротьбу за відновлення територіальної цілісності Держави Україна до її переможного завершення.
- Добровольчий Український Корпус не складе зброї і будь-які спроби ворогів здійснити мрію кремлівського карлика Путіна, зруйнувавши добровольчий рух, буде натикатися на тотальний опір і каратися по всій строгості законів військового часу.
- Для нас всі Воїни, які воюють на фронті проти російсько-терористичних військ є Братами по зброї, без різниці, до яких з'єднань, частин і підрозділів вони належать.

Зараз частини і підрозділи ДУК ПС діють згідно планів свого командування. Ми не виключаємо, що незважаючи на завірення вищих посадових осіб, можливі й подальші провокативні дії стосовно новітньої Запорізької Січі, тому тримаємо порох сухим.

Закликаємо всіх патріотичні сили максимально посилити тиск на Петра Порошенка і Верховну Раду, щоб домогтися якнайшвидшого прийняття Закону про Добровольчий Український Корпус! Слава Україні!"

Читайте на "Цензор.НЕТ": На окруженную базу ДУК прибыл Ярош и заместитель Полторака, - "ПС"
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику