Цензор.НЕТ

02.07.15 11:05

Порошенко поблагодарил премьера Латвии за поддержку во время председательства страны в Совете ЕС

Президент Украины Петр Порошенко поздравил премьер-министра Латвийской Республики Лаймдоти Страуюму с успешным завершением председательствования страны в Совете Европейского Союза.

Об этом сообщает пресс-служба главы государства, передает Цензор.НЕТ.

Порошенко отметил, что украинцы высоко ценят последовательную поддержку Латвией суверенитета и территориальной целостности Украины и активное участие страны в содействии евроинтеграционным намерениям Украины. Президент также выразил надежду на дальнейшее развитие дружественных отношений между Украиной и Латвией.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Латвия примет участие в военных учениях в Украине и Грузии

Далее приводим полный текст поздравления на языке оригинала:

Шановна пані Прем'єр-міністре!

Прошу прийняти мої найщиріші вітання з нагоди успішного головування Латвійської Республіки в Раді ЄС.

У період цього головування Латвії довелося зіткнутися із численними безпрецедентними викликами. Проте рішучість і ефективність Вашого Уряду у їх подоланні дозволили зберегти єдність ЄС, зокрема і в питанні протидії російській агресії проти України.

Ми високо цінуємо послідовну підтримку Латвією суверенітету і територіальної цілісності України, а також активну участь Вашої країни у сприянні нашим євроінтеграційним намірам.

Користуючись нагодою, я хотів би ще раз висловити вдячність Уряду Латвії за гостинність і прекрасну організацію Ризького саміту ініціативи "Східне партнерство", а також Вам особисто за невтомні зусилля із забезпечення постійної підтримки з боку Європейського Союзу країн-партнерів з амбітними цілями членства в ЄС.

Сподіваємося на подальший розвиток традиційно дружніх відносин між Україною та Латвією, яких єднають не тільки близькі історичні зв'язки, а й спільні європейські цінності.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Уровень напряженности на Донбассе усиливается. Ситуация может в любой момент выйти из-под контроля, - глава МИД Латвии

Бажаю Вам усього найкращого та нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності, а народу Латвії - миру і благополуччя.

З повагою, Петро Порошенко

Її Високоповажності пані Лаймдоті Страуюма, Прем'єр-міністру Латвійської Республіки

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику