Цензор.НЕТ

14.07.15 01:20

Мы должны снять напряжение. В целом ситуация контролируема, - Ярош

Лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош подтвердил добровольную сдачу силовикам двух бойцов "Правого сектора".

Как сообщает главред Цензор.НЕТ Юрий Бутусов, об этом лидер "Правого сектора" сказал в комментарии о ситуации в Мукачево по состоянию на 1-00 14 июля.

Он отметил: "Двоє бійців "Правого сектору" дійсно вийшли до представників силових структур, склали зброю, і щоб не роздмухувати ситуацію дають покази слідчим СБУ. Тобто вони вже почали давати пояснення, які, сподіваюсь, відкриють вичерпну картину для слідства. Чи вийдуть та складуть зброю інші бійці - такої інформаціїї немає. Чи є з ними контакт? Без коментарів.

Ми маємо зняти напруженість. В цілому ситуація контрольована. Блокпости "ПС" в деяких містах виставлені на шляхах просто для контролю пересування бронетехніки, ніяких перепон руху вони не чинять".

Также читайте: Переговоры с "Правым сектором" по конфликту в Мукачево затягиваются, - Геращенко

"Сподіваюсь, що всі усвідомлюють становище, і зроблять все можливе, щоб уникнути сутичок.

Мій наказ щодо вивезення зброї від 17 серпня 2014 року є чинним. Справа в тому, що серед бійців є ті, хто воює з самого початку, і вони використовують зброю, яку вивезли раніше цієї заборони.

Зброя на Закарпатті необхідна для захисту від бандитів. Бійці використали зброю тільки тому, що організували на кордоні блокаду контрабандних потоків, та отримували погрози від місцевої мафії. Закони України тут не діють, тому без зброї розмовляти з мафіозі це надто небезпечено", - подчеркнул Ярош.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Личный состав находится на базах. Вместе с руководством АТЦ работаем над стабилизацией ситуации, - Ярош

Он заявил: "При цьому треба розуміти де і як застосовувати зброю. Наша мета - збереження України, та збереження стабільності.

Необхідно негайно вирішити кадрові питання у місцевій владі. Керівництво прокуратури, митниці, місцевої міліції, включно із старим "Беркутом" - все це має бути змінено. В СБУ керівник обласного управління - адекватна людина, йому можна довіряти. Але треба розглянути дії обласного відділу по боротьбі з корупцією.

Для того, щоб зберігти спокій та не допустити подальшого загострення, ми спільно працюємо з СБУ та Антитерористичним центром".

"Зараз я не можу сказати, чи є зв'язок з тими хлопцями, що пішли у гори. Скажу одне - ми зробимо все, щоб зберегти спокій. Українці мають воювати зі збоєю на фронті, а не в тилу", - резюмировал глава "Правого сектора".

Также читайте: СБУ проводит обыски у обеих сторон конфликта в Мукачево

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику