Цензор.НЕТ

24.08.16 09:14

"Независимой Украине - 25! Это только начало!", - первые лица государства поздравили украинцев с Днем Независимости

Первые лица государства и политики поздравили украинцев с Днем Независимости.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В частности, Президент Украины Петр Порошенко в своем поздравлении отметил, что 25 лет независимости - "это только начало". Премьер-министр Владимир Гройсман выразил уверенность в том, что украинцы будут защищать свою независимость. Спикер Верховной Рады Андрей Парубий призвал украинцев к единству, а также не останавливаться на достигнутом и дальше стремиться к "европейской мечте". Секретарь СНБО Александр Турчинов подчеркнул, что никто не сможет остановить украинцев на пути к демократии и свободе. Вице премьер-министр Иванна Климпуш-Цинцадзе отметила, что "внутренняя идентификация возвращает Украину домой - в объединенную европейскую семью". Экс-премьер Арсений Яценюк призвал украинцев каждый день становиться сильнее и мудрее и "гнать агрессора со своей земли".

Далее приводим полные тексты поздравлений украинских политиков на языке оригинала:


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій:
Дорогі українці!
Щиро вітаю вас з 25-ю річницею проголошення Незалежності України.

День проголошення Незалежності України - це втілення мрій і прагнень наших предків до свободи та гідності. Проголошення Незалежності - перемога тисяч борців за волю України, які поклали за це своє життя. Й, безперечно, відновлення української державності - це фундаментальна подія у тисячолітній історії українського державотворення.

Але й у цей святий для українців день наш народ має доводити своє право на Незалежність на фронті у боротьбі з російськими окупантами.

Сьогодні у боротьбі за свою Незалежність наш народ платить найвищу ціну - ціну життя та здоров'я сотень своїх кращих синів та дочок. Тому у цей день дякую всім воїнам та волонтерам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою всього вільного світу.

Вклоняюся і перед жертовністю багатьох поколінь борців, які поклали життя за державність.

На двадцять п'ятому році Незалежності у горнилі боротьби гартується непереможна нація. Нація вільних громадян, які усвідомлюють себе українцями.

Двадцять п'ять років тому Верховна Рада України проголосила Незалежність Української держави. Саме український парламент був і є виразником волі українського народу. І сьогодні, утверджуючи Незалежність, Верховна Рада створює правову основу для знищення корупції, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, проводить декомунізацію для остаточного звільнення суспільства від радянської окупації.

Нині відроджено Збройні Сили України, Національну гвардію та Прикордонні війська, які тепер можуть гідно, з новітньою зброєю та сильним духом боронити кордони нашої країни.
Ми не повинні зупинятися на досягнутому. Ворог бачить наші перемоги та усвідомлює наші мрії жити у європейській могутній державі, а відтак докладає всіх зусиль, щоби розсварити українців зсередини. Запорука нашого успіху, запорука незалежності - це єдність Українського народу.

У цей день бажаю всім нам єдності і наснаги у спільній праці для зміцнення та розквіту могутньої Української держави!

Нехай Господь благословить незалежну Україну та її народ, веде нас до перемоги!

Слава Україні!Вітання Секретаря РНБО України Олександра Турчинова з Днем Незалежності України:

Шановні друзі!

Вітаю вас з ювілейним Днем Незалежності України!

Минуло двадцять п'ять років з моменту відродження незалежності України - держави, яка починає свій відлік з часів Київської Русі. Наша країна має унікальне геополітичне положення, і саме тому вся історія України - це боротьба за право бути незалежною, самостійною, європейською державою.

На превеликий жаль, у новому столітті ця боротьба знову загострилась. Нас хочуть позбавити права бути державою, але ми захистили це право на Майдані, на фронтах, протистоячи одному з найбільш сильних та небезпечних ворогів у світі та зупинивши його.

Ніхто не здатен зупинити наш шлях до свободи, демократії та цивілізації. Лише Український народ має право писати свою історію і господарювати у власному домі!

Зі святом! Нехай Бог благословить Україну та кожного з вас!
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику