Цензор.НЕТ

16.08.17 22:52

Четырехлетней дочери ветерана АТО Андрея Коваля Кире нужна помощь для установки дорогостоящего импланта

Для ребенка участника АТО Андрея Коваля, четырехлетней Кире, нужна помощь для покупки дорогостоящего кохлеарного импланта стоимостью 756 тысяч гривен.

Как передает Цензор.НЕТ, с призывом помочь обратился волонтер и активист, экс-командир 3-го отдельного танкового батальона Александр Буйволюк.

Он написал: "Три четверті. Сорок п'ять хвилин. Це тривалість уроку в школі. 200 тисяч гривень. Це одна четверта суми, яку треба зібрати на операцію, після якої, вірю, майже чотирирічна Кіра Коваль почує перші слова свого батька й мого побратима Андрія.

Між ними досі тиха перепона. У 9 місяців Кіра перенесла операцію з видалення катаракти обох очей. Батько Андрій тоді вже був в АТО, служив оперативним черговим на кордоні з агресором. За кілька місяців Андрій перевіз сім'ю в Бучу й знову повернувся на службу. Із Кірою залишилася мати Наталія. 2016-го Андрій демобілізувався, з того часу у ГО "Доброволець" організовує процес отримання пільг побратимами.

Але доля приготувала для молодої родини нові випробування. Нещодавно Кірі встановили діагноз "сенсоневральна глухота". Це непросто, каже Андрій: кликати - і не докликатися своєї кровинки…

Але зарадити цьому можна. Потрібен кохлеарний імплант. Річ недешева, за 756 тисяч гривень. Але напевне досяжна для нас - захисників і їхніх помічників.

Учасники АТО, волонтери, громадяни Бучі, Гостомеля, Ірпеня вже зібрали 200 тисяч гривень. Залишилося докласти іще три четверті - і вже завтра ми всією бучанською родиною підемо на перший сімейний концерт до Ковалів, а згодом - і на перший шкільний дзвоник. Бо інакше заради чого все це?

Карта ПриватБанку 5168 7555 2244 8550, отримувач - Андрій Андрійович Коваль. Відповідаю за кожне слово - як і завжди. Дякую Побратимам за допомогу та підтримку".

Четырехлетней дочери ветерана АТО Андрея Коваля Кире нужна помощь для установки дорогостоящего импланта 01

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику