Цензор.НЕТ

05.04.05 16:29

Перед Евровидением Омельченко травит бездомных животных

Як заявляють захисники тварин, зачисткою міста займається комунальне підприємство "Притулок для тварин" і робить воно це неправовими способами.

Чим блище "Євробачення", тим менше у Києві стає псів та котів. Про це заявляють громадські організації із захисту тварин. Однак підкреслюють, що тварин просто отруюють.

За два дні до Павла Пульмашенка - ветеринара одного з київських шпиталів - потрапили три собаки з однаковими ознаками отруєння. Утім, він не зміг розпізнати отруєння. Каже, що цей вид отрути йому досі невідомий.

Про те, що отруєння собак у місті відбувається масово, говорить Тамара Тернавська. Вона є головою товариства із захисту тварин "SOS". На її переконання, останнім часом посилилося їхнє знищення і це є своєрідною підготовкою до пісенного конкурсу "Євробачення".

Зі свого боку, керівники столичного комунального підприємства "Притулок для тварин" у телефонному коментарі відкинули такі заяви.

От редакции Цензор.Нет- это уже не первый случай, когда к какому то важному мероприятию травят бездомных животных. Да, несомненно, бороться с этой проблемой надо, но есть более гуманные методы. Те методы, которыми действуют ЖЭКовские работники и организация подобные "Притулку" повергнут в шок не только гуманных европейцев. Животных травят ядом, от которго они умирают мучительно и долго, причем зачастую на глазах у маленьких детей.
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику