Цензор.НЕТ

08.09.05 09:55

ПОРОШЕНКО ПОДАЛ В ОТСТАВКУ!

Секретарь Совета Национальной безопасности и обороны Петр Порошенко подал в отставку.

ПОРОШЕНКО ПОДАЛ В ОТСТАВКУ!

Об этом сообщает УНИАН.

Заява Петра Порошенка.

П’ятого вересня поточного року під час прес-конференції в агентстві “Інтерфакс”, колишній Держсекретар звинуватив мене в корупційних діях. Наполягаю, що всі його звинувачення є безпідставними та абсурдними. Яскравим свідченням цього, є той факт, що за час, що минув після влаштованого екс-Держсекретарем дійства, він не спромігся довести жодного конкретного факту. Своїми діями він цинічно і грубо порочив мою честь і гідність, яку я виборюватиму як громадянин України в суді.

За моїм наполяганням Президент України звернувся до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України щодо перевірки інформації, яка була викладена під час зазначеної прес-конференції.

Я усвідомлюю, що моє перебування на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України може бути розцінено як можливість тиску на хід розслідування. У зв’язку з цим, а також для запобігання появи спекулятивних заяв щодо використання мною службового положення для впливу на впровадження прозорого та об’єктивного розслідування, я прийняв рішення і вчора подав Президенту України заяву про свою відставку з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Збереження честі і гідності для мене залишається найголовнішою цінністю, вищою за будь-яку посаду.


Пресс-служба СНБОУ

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику