Цензор.НЕТ

23.04.12 13:33

Оппозиция официально объединилась: "Батьківщина" и "Фронт змін" идут на выборы единым списком. ДОКУМЕНТ

Лидеры "Батькивщины" Юлия Тимошенко и "Фронту змін" Арсений Яценюк заявили об объединении их политических сил и формировании общего списка на парламентских выборах.

"Декларацию единства", подписанную Тимошенко и Яценюком, зачитална пресс-конференции в понедельник заместитель главы "Батькивщины"Александр Турчинов, сообщает Цензор.НЕТ.


ЧИТАЙТЕ НА Цензор.НЕТ: Тимошенко окончательно договорилась с Яценюком о единомсписке

Предлагаем вашему вниманию полный текстдокумента:

Ми, лідери двох найбільших опозиційних сил - Всеукраїнськогооб'єднання «Батьківщина» та партії «Фронт Змін» - звертаємось доукраїнського народу із закликом підтримати Об'єднану опозицію в їїборотьбі з режимом Януковича.
Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги напарламентських виборах, відновлення в Україні демократії тасправедливості. Влада буде служити суспільству, національнебагатство використовуватиметься для потреб усіх громадян, а неможновладців, кожна людина зможе власною працею заробити на гіднежиття. Ми припинимо розграбування країни і знущання над правамигромадян - нинішня влада понесе за це відповідальність.
Зараз надзвичайно відповідальний момент, який визначатимемайбутнє України: або в сім'ї вільних європейських націй, або середтоталітарних режимів та держав-ізгоїв. Український народ має правожити у вільній, демократичній, заможній країні. Обов'язокОб'єднаної опозиції - зробити все для того, щоб це відбулося. Миготові довести, що спільна мета може бути вищою за особистіамбіції.
Наші політичні сили сформують спільний список на виборах таузгодять своїх кандидатів в мажоритарних округах. Законодавствозабороняє участь блоків у виборах, тому єдиний список будесформований на основі партії «Батьківщина» як найбільш рейтинговоїопозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк якнайбільш рейтингові опозиційні політики.
Ми сформуємо у новій Верховній Раді демократичну більшість,обмежимо всевладдя Януковича і повернемо владу українському народу.Наше об'єднання має стратегічний характер - після парламентськихвиборів ми продовжимо спільно працювати і забезпечимо перемогудемократичних сил на виборах Президента.
Для всіх демократичних партій настав час зрозуміти, щосьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є одинінтерес і один пріоритет - Українська демократична держава ілюдина, як найвища цінність. Заради цього ми співпрацюватимемо зусіма, хто бореться з існуючим режимом. Ми щиро вдячні нашимсоратникам по опозиційній боротьбі за рішення об'єднатися в єдинупотужну демократичну команду.
Жоден політик і жодна політична сила не побудують нової країнибез підтримки людей. І саме тому ми закликаємо і просимо громадянУкраїни підтримати наше єднання і нашу боротьбу.
Гаяти часу не можна, час боротися і час перемагатиразом!
Віримо і впевнені, що вже восени цього року український народпідтримає Об'єднану опозицію для того, щоб разом творити нову,справедливу Україну!
ВО «Батьківщина» Партія «Фронт Змін»
Юлія Тимошенко Арсеній Яценюк

← Назад в рубрику