Цензор.НЕТ

12.01.14 14:58

Автомайдан выехал на Межигорье: "титушки" пытались заблокировать автоколонну. ФОТОрепортаж

Активисты Автомайдана отправились к резиденции президента Украины Виктора Януковича в Межигорье. Однако часть автоколонны заблокировала милиция буквально в 100 метрах от выезда с Европейской площади, на Почтовой площади. Вместе с тем, певица Ирена Карпа уже в Межигорье и выкладывает в соцсети фото резиденции Януковича.

Колонна, в составе которой более 200 автомобилей активистов Автомайдана, отправилась с Европейской площади. Там намерены провести акцию под названием "Повестка для Януковича". Активисты собираются вручить "повестку" президенту, а также всем гаишникам и правоохранителям, которые будут стоять по дороге на Межигорье, сообщает Цензор.НЕТ.

По данным активистов, в направлении Новых Петровцев из Киева движутся автобусы с "Беркутом". Кроме того, на дороге Киев - Вышгород, ведущей в Межигорье, насчитали несколько постов ГАИ, которые останавливают проезжающие мимо автомобили.

Однако, уже первую колонну Автомайдана, в которую входит более десятка автомобилей, заблокировали на Почтовой площади. Посреди дороги - авария, возле места происшествия, как сообщают очевидцы, около 100 "титушек".

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Майдан забит до отказа: Люди вновь вышли на протест. ФОТОрепортаж

Тем не менее, активисты отправились в Межигорье другой дорогой, поскольку вовремя выяснили, что по улице Сагайдачного им проехать не удастся, поскольку улицу Сагайдачного тоже перекрыли.


митинг евромайдан вечемежигорье автомайданмежигорье автомайдан

" Тітушки загородили шлях автомайдану на поштовій "


межигорье автомайдан
" Менти стоять спокійно за рядом тітушек "

автомайдан титушки

" Тітушки освічені. Кажуть допомагають киянам жити мирно і стабільно. Розбігаються титушки. Хоча кричали до кінця боротись за права киян "

автомайдан титушки

" Даішник спокійно відпускає мікроавттбус тітушек, які перекривали рух "

автомайдан титушки


Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Яценюк пообещал ликивдировать "зверинец" и попросил США ввести санкции против Захарченко

" АвтоМайдан вирішив проїхати повз так званий президентськи й вертолітний майданчик, пересвідчившись вкотре, що ніяких ветрольотів на ньому немає. Щойно мені подзвонили активісти і повідомили, що біля фунікулера натовп тітушек чекає FвтоМайданівську колону. Приємно, що ніхто з Авто Майданівців не розпатякав, що наш маршрут не пролягає через Володимирський узвіз. То певно тітушкам знову не заплатять за незроблену роботу. По-людськи мені їх шкода. Мерзнуть, тремтять за свого Яненика і знову залишаться без грошей. Зрештою, якщо регіонали кинули усю країну, то чого їм не кинути чергову зграйку тітушек і ))))) ", - рассказал нардеп Александр Бригинец.

" Активісти АвтоМайдану закликають всі сотні автомобілів, які вирушають, дотримуватися правил дорожнього руху. Їхати однією колоною і оголосли, що окрім відвідин Межигір'я у нас є ще одна адреса, куди ми плануємо заїхати. Але поки та адреса не розголошується ", - добавил он.

" Всі хто хоче приєднатися до АвтоМайдану на Межигіря, підтягуйтеся до ст. м. Герої Дніпра. Там оболонську колону збирає мій товариш нардеп А.Павловський. Агітаційний автобус, в якому я знаходжуся (а це не самий початок колони) зараз проїжджає церкву на Аскольдовій могилі. Тож час для приєднання до колони у вас є ", - написал нардеп Александр Бригинец.

автомайдан

" На Набержній Дніпра міліціонери на чолі з капітаном А. Білоусом безпідставно зупиняють автомобілі, влаштовуючи провокації на дорозі. Капітан все це знімає і стежить як сержанти влаштовують провокації. Фото злочинців зараз будуть викладені. Головні претензії - нібито не пристібнуті реміні. І брудні номери ", - рассказал он.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Автомайдан поедет сегодня в Межигорье вручать повестку Януковичу

Тем временем в Межигорье уже находится певица и активистка Ирена Карпа, которая ведет фото экскурсию резиденцией Президента в соцсети.

межигорье автомайданмежигорье автомайдан


" Ех, був би з нами Азіров, заколядували би: "добрий вечір тібі, пане госпідарю"))) ", - отмечает Карпа. " На сімох нас вісімдесят міліяцнтів)) безпечно так)) "

межигорье автомайдан

" Паркан Межигіря. Провід під напругою, про це жодних попереджень нема.. Видно страусів і гусей. І охорону, що за гроші платників податків охороняє цю "власність "

межигорье автомайдан

" Мене подерло: гальмівна пастка!)) чорний в'їзд до Межигіря ".

межигорье автомайдан

" Нас обмежують у конституційному праві на свободу совісті: не пускають помолитися до Дзвінкої Криниці. "

межигорье

" Ну і це все для гостей і страусів)) для овоча всьо за горбочком "

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Суды начали репрессировать участников автопробега в Межигорье: Вот первое постановление, уже есть и другие. ДОКУМЕНТ

межигорье


" О, почались пеньки)) "

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику