Цензор.НЕТ

21.09.14 10:46

Выпуск Днепропетровского военного лицея: "Слава нації! Смерть ворогам!". ФОТО

Член провода "Правого сектора" и общественник Днепропетровска Андрей Денисенко пообщался с будущими украинскими офицерами.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Андрій Денисенко написал в Фейсбуке. "Подарував прапор бойової організації майбутнім українським офіцерам. Був на уроці мужності в Дніпропетровському військовому ліцеї. Щиро вражений хлопцями-курсантами, рівнем їхнього патріотизму та педколективу закладу. Випускники і викладачі воюють на фронті, в дніпропетровських 25-й та 93-й бригадах, добровольчих батальйонах, а їм підростає гідна зміна. Коли закінчував свій виступ, протестував - кинув у залу клич Слава нації і отримав одностайне - Смерть ворогам! Тепер розумію, звідки в Україні офіцери-націоналісти. Приємно і гордо за це - до спазмів в сухому горлі. І прикро від того, що в закладу все ще немає тиру. Але це ми поправимо - постараюся встигнути до Нового року", - написал Андрей. Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что курсанты Одесской морской академии будут практиковаться на кораблях НАТО.


Смотрите: "Мы заберем Крым. Хочу, чтобы это было в следующем году", - курсант-нахимовец из Одессы отложил свадьбу с невестой-крымчанкой на 2015 год. ВИДЕО


лицей

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику