Цензор.НЕТ

22.12.14 22:09

Апелляционный суд снял с автомайдановца Сергея Кобы домашний арест. ФОТО

Суд освободил из-под домашнего ареста лидера "Автомайдана" Сергея Кобу

Как сообщает Цензор.НЕТ, о б этом он сообщил в "Фейсбуке". " Ще одна перемога!! Домашній арешт знято! ))) Сьогодні апеляційним судом міста Києва було задоволено апеляцію мого адвоката Ростислава Пукало стосовно зняття з мене запобіжного заходу "Домашній Арешт". Суд змінив міру заходу на "взяття на поруки" народними депутатами Єгором Соболевим та Юрієм Деревянко, за що я їм дуже вдячний! Ще раз переконався що справжні Друзі своїх в біді не покидають!

Також я вдячний активістам нашого АвтоМайдану та всім хто мене підтримав сьогодні в залі суду, та за його межами, всім хто хвилювався і телефонував! Незважаючи на те що молодий прокурор Ткач А.В., виконуючи вказівку зверху безуспішно намагався довести що я особливо небезпечний злочинець )), судді вказали йому прямо на його некомпетентність і непрофесіоналізм! А на разі ми продовжуємо боротися за справедливість і проти продажних високопосадовців і от таких от безхребетних прокурорів! Приєднуйтесь до нас! Слава нації! ", - написал активист.

10 декабря по решению Печерского суда Сергею Кобе избрали меру пресечения в виде домашнего ареста в ночное время сроком на 60 дней. Позже общественный активист Андрей Дзиндзя обнародовал видео хулиганских действий, за которые против автомайдановца Сергея Кобы открыли уголовное производство и посадили под домашний арест.

коба

коба

коба

коба

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику