Цензор.НЕТ

18.01.16 08:50

Племянница погибшего "киборга" о вечере памяти защитников ДАП в АП: "Если бы так охраняли наших парней, то, возможно, не было бы столько посмертных наград". ФОТО

На вечере памяти погибших бойцов ДАП, Администрацией Президента были предприняты беспрецедентные меры безопасности. Сложилось впечатление, что родные погибших представляли большую угрозу жизни Президента Петра Порошенко.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook написала племянница погибшего "киборга" Юлия Алексейчук.

Сообщение племянницы погибшего "киборга"приводим полностью на языке оригинала:

"Сьогодні була з родиною в Києві в Адміністрації Президента на нагородженні мого дядька орденом "За мужність" посмертно.

Перше що вразило, це пропускний контроль до Адміністрації - паспорт, металошукачі. Телефон і інші пристрої для запису забирають одразу і повертають на зворотньому шляху.

Ну потім зустріли, напоїли чаєм з печивом (доречі, не Рошенівським:)))

дап

Провели на президентський поверх, і там знову та ж процедура що і при вході - рамки, паспорт, просвічування сумок. Неприємно вразило те, що перевірили металошукачем навіть портрет загиблого бійця, який батько взяв з собою, говорячи "не мені вручають, а йому".

На поверсі було, крім того, багато охорони. Дуже сподобався колоритний оператор, який весь час щось жував)

Читайте на "Цензор.НЕТ": Защитники Донецкого аэропорта просят Порошенко установить День памяти Героев-"киборгов"

Коли зайшов Порошенко, то вже реально було смішно - спочатку з'явився охоронець, а слідом за ним і він. Я розумію, що ми, мабуть, представляли велику загрозу для його життя, особливо мама з маленькою дитиною, але можна було обійтись і без цього всього пафосу.

дап

Так от, до чого я веду - якби так оберігали наших хлопців, то можливо і не було б зараз стільки посмертних нагород. Але в нас чомусь на першому місці стоїть безпека однієї людини, яка повинна була служити народу. Натомість, Президент просто боїться цей же народ, і мабуть правильно робить) "Довіру" він заслужив чималу.

На 15 годину був вечір пам'яті останніх захисників ДАП, де зібралось родини 59 загиблих і безвісти зниклих героїв, а також їхні бойові побратими. Я думаю, як головнокомандувач ЗСУ, Порошенко мав би що їм сказати, але вкотре або злякався, або просто вирішив що всі вони не варті уваги його величності.

Всім хлопцям які загинули, низький уклін і вічна слава.

Кіборги витримали - не витримав бетон!

дап

P.S. все ж ще один телефон і плеєр з диктофоном я пронесла з собою, так що працюють не дуже)".
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику