Цензор.НЕТ

12.05.12 11:57

Поднимайтесь все, кто ценит свободу, кто имеет достоинство, кто любит Украину

Ми здатні єдиним фронтом вдарити по мафії, яка засіла у владних кабінетах і межигірських резерваціях. Ми повернемо нашим громадянам у всіх регіонах України почуття власної гідності і гордості за свою Вітчизну.

Слава Україні!

Дорогі мої!

У мене болить душа через те, що я не можу бути з вами наМихайлівській площі в центрі нашої столиці - тут, поряд з вами, деб'ється серце гідного майбутнього нашої великої європейськоїдержави.

Я надзвичайно горда за кожного з вас, хто присутній на форумі,хто проявив волю до об'єднання.

Наше об'єднання - історичне! Відійшла в минуле вся політичнамішура та взаємопоборювання, залишилося головне - свята справазвільнення України від жорсткої кримінальної окупації. Якщо ми незможемо зараз, на парламентських виборах зробити цю справу разом зактивною частиною суспільства - окупанти будуть ставати міцнішими,заможнішими, цинічнішими, і з кожним роком їх буде все складніше іскладніше усувати. Коли ми разом, коли ми об'єдналися - у насз'явився шанс перемагати.

Тому сьогодні моя велика подяка, мій низький уклін всімопозиційним партіям за відмову від амбіцій, за віру в гіднемайбутнє, за служіння Україні. Ми здатні єдиним фронтом вдарити помафії, яка засіла у владних кабінетах і межигірських резерваціях.Ми повернемо нашим громадянам у всіх регіонах України почуттявласної гідності і гордості за свою Вітчизну.

Але сьогодні немає ніякого сенсу в черговий раз критикуватипартію влади. Більшість людей вже знають їм ціну. Продовольчіпайки, які зараз регіонали роздають по всій країні, навряд чизмінять ситуацію. Ми зібралися для того, щоб дати відповідь нашимспіввітчизникам на питання «Яку країну ми збудуємо, які нашіпринципи, від яких ніколи не відступимо, які наші ідеї, які миніколи не зрадимо?»

Головне завдання для нас - закласти такий фундамент для нашоїдержави, який дозволить збудувати сучасну сильну демократичнуєвропейську Україну, в якій не чергова партія влади будевирішувати, як кожному українцю жити, а громадянське суспільствобуде міцно тримати в своїх руках кожного чиновника, посадовця інадавати їм чіткі директиви на управління країною. Необхіднорадикально змінити систему стосунків між владою і суспільством.

Опозиція, ставши владою, повинна відмовитися від частини своїхповноважень на користь громадян України. Ми зобов'язані дати людямне декларативні, а справжні інструменти впливу на всю системувлади. І не від виборів до виборів, а ті, які діють щодня. Не можежиття людини залежати від гри в лотерею - пощастить з виборомпрезидента чи ні. Хто б і коли б не переміг на президентських абопарламентських виборах, людина завжди мусить мати всі необхіднізасоби, щоб захистити себе правовим шляхом та мати змогу впливатина хід свого життя. Ще раз підкреслюю - в будь-яких умовах.

Я в своєму житті пройшла достатньо страшних випробовувань, щобна власному досвіді переконатися, що пересічна людина в Україні,навіть знаходячись на волі, перебуває у в'язниці безправ'я,владного насилля та безвихіддя. Я твердо знаю, як це виправити, іхочу дати декілька порад.

Перше. Відкликання депутатів, мерів, розпуск парламенту,місцевих рад, імпічмент Президенту треба зробити доступними длягромадян. Ці процедури мусять проводитися без мінімальноговтручання влади. Ще раз підкреслюю - без будь-якого втручаннявлади. Я готова запропонувати працюючі механізми.

Друге. Треба надати кожному громадянину право звертатисядо суду з заявою про порушення кримінальної справи проти будь-якогопредставника влади, який грубо порушив закон - наприклад, якщочиновник примушує людину до сплати хабара. Суд буде зобов'язанийпорушити і розслідувати цю справу. Треба дозволити громадянамзбирати докази порушення посадовцями закону та надавати їх до суду.Сьогодні кожен непокірний громадянин - на оптичному прицілі увлади. Треба зробити навпаки. Але для цього треба зробити судицілком незалежними, інакше в цій пропозиції немає ніякого сенсу. Ув'язниці я розробила цілісну концепцію реформи системи правосуддя ів найближчий час доповім її країні.

Третє. Треба зробити громадянське суспільство впливовимучасником всіх політичних процесів. Нам необхідно розірватизамкнене коло монополії політиків на державотворення. Профспілки,творчі союзи, громадські організації, студентські і галузеві спілкимусять отримати право на участь у формуванні правил життя у своїйкраїні та право контролю за діяльністю влади.

Четверте. Треба перебудувати піраміду влади. Центральніоргани влади повинні виконувати тільки ті функції, з якими неможуть самостійно впоратися місцеві. Тож піраміда влади повиннабути перевернута на користь місцевих громад та їх представників. Неменше 70% бюджетних коштів мусять залишатися в місцевій громаді. Вцентральний бюджет треба перераховувати лише необхідний мінімум.Адже сьогодні центральна влада здійснює не державну політику, атотально грабує країну на користь власних офшорів.

Окреме завдання - змінити стосунки між власниками бізнесуі найманими працівниками. Частина прибутків повинна напрямупередаватися працюючим у вигляді медичного страхування, оплати занавчання, комунальних субсидій. Тому що зараз ця частина прибуткуіде до бюджету, де безслідно зникає на приватних рахункахчиновників. Створення платіжоспроможного народу - запорука йогосвободи.

Правляча партія познущалася з людей, запровадивши податковийкодекс, який вбив середній клас, пенсійний кодекс, який принизивзначну частину пенсіонерів, особливо жінок і військових, зміниласистему судочинства, перетворивши суддів на лакеїв кримінальнихавторитетів та олігархів. Ми маємо взяти на себе обов'язок в першийдень нашої перемоги скасувати всі ці псевдореформи та всі іншіантиукраїнські та антилюдські нововведення.

Я також прошу об'єднану опозицію відразу після перемогипередбачити в нашій спільній платформі створення спеціальногокомітету за участі громадськості щодо організації поверненняпідприємцям їх приватної власності, яка рейдерським таадміністративно-бандитським шляхом була відібрана у середньогокласу на користь нових родин за останні два роки.

Я прошу опозицію внести в першочерговий план дій розслідуваннякожної незаконно забраної копійки з бюджетів всіх рівнів, кожногодержавного підприємства, кожного державного родовища кориснихкопалин, всього, що без плати та тендерів привласнила собі цяправляча зграя.

Ми зобов'язані переконати кожного українця, що справедливість єі ми її повернемо кожному. Наша боротьба не буде простою. Перемоганад кримінальною клікою - це не лише справа політиків. Вірніше, нів якому випадку не допустіть, щоб це стало лише справою політиків.Це свята та рятівна боротьба, де кожна людина честі не можезалишитися осторонь.

Піднімайтеся всі, хто цінує свободу, хто має гідність, хтолюбить Україну і не хоче жити під кримінальною диктатурою.Піднімайтеся та беріться за роботу зараз, бо завтра може бутизапізно. Свою роботу мусить зробити кожна людина честі без проханьта запрошень. Беріть програму дій об'єднаної опозиції, роздруківкиз Інтернету, які говорять правду про правлячу кримінальну зграю,розмовляйте з тими, хто ще обманутий або байдужий, берітьвідповідальність за членів своєї родини, які отримали продуктовіпакунки або інші політичні хабарі від партій влади.

Вставайте пліч-о-пліч! У нас одна Батьківщина і буде однаперемога!

Я вірю в вас, я вірю в український народ!

Слава Україні!

Ваша Юлія Тимошенко

← Назад в рубрику