Цензор.НЕТ

21.12.13 17:30

Майдан прийде до твоєї хати! Як Автомайдан побував в анклавах Медведчука та Азарова

Автор: Тетяна Чорновол

Автомайдан готовий принести дух Майдану до кожного палацу тих можновладців, які забули, що вони живуть в Україні - країні, яку вони грабують та знищують, але яка дорога нам, мільйонам простих українців. Ми їм нагадаємо,що їх паркани не відокремлюють їх від України, українського народу і державних законів. Якщо ви живете тут, живете поряд з нами - любіть Україну, працюйте на користь України, не смійте знищувати її європейське майбутнє, інакше Майдан прийде до Вашої хати!

Вчора Автомайдан відвідав маєтки Медведчука та Азарова.

акция чорновол

По дорозі до Медведчука Автомайдан заїхав до села Нові Петрівці, де знаходиться «Міжгір'я», щоб купити яйця. Похід активістів до магазину за кількома десятками яєць так занепокоїв відповідальних за охорону «Міжгір'я», що вони посилили пости на всіх сільських дорогах, що ведуть в сторону маєтку Януковича. На центральній дорозі, що повертає на «Міжгір'я», автомобілі ДАІ та міліції, які чергували поряд, заблокували проїзд у кілька рядів.

Минулого разу, коли Автомайдан відвідував «Міжгір'я» цей перший кордон автомайданівці об'їхали по узбіччю.

Дорогу через сніг проклав жовтий Джип Пояркова, за ним потягнулися інші автомобілі. До самих воріт «Міжгір'я» ми, щоправда, доїхати не змогли, адже за 500 метрів дорогу нам перекрив ще один кордон-блокпост: кілька автобусів з силовиками та ланцюг міліціонерів зі щитами на всю довжину вулиці від одного паркану до другого.

Цього разу повторити подвиг Пояркова ми не змогли, адже узбіччя виявилося заблокованим.

«Зверніть увагу, у нас з'явилася нова озима культура - бетонні блоки, якими Янукович засіває всі землі навколо Міжгір'я», - пожартував Поярков.

Автомайдан, щоправда, прориватися нікуди не збирався, в Нові Петрівці ми приїхали виключно, щоб купити яйця - подарунок Медведчуку.

Маєток Віктора Медведчука знаходиться недалеко від «Міжгір'я» зі сторони площі Шевченка, впритул до комплексу державної резиденції «Пуща Водиця».

Свого часу Медведчук відгриз для свого маєтку державні землі у цієї резиденції. Саме його шляхом пізніше пішов Віктор Янукович в історії з «прихватизацією» Міжгір'я.

«Прихватизувати» державні землі резиденції Пуща-Водиця Віктору Медведчуку свого часу допоміг голова Фонду Держмайна Чечетов. Так, той самий Чечетов - нинішній диригент фракції ПР у парламенті.

До речі, після помаранчевої революції Чечетов на допиті в Генпрокуратурі здав всіх замовників злочинної приватизації в Україні. Один фрагмент його свідчень був присвячений незаконному відсудженню 22,36 гектара земель Пущі-Водиці на користь Медведчука.

Чечетов визнав, що у 2004 році, «перебуваючи під адміністративним та психологічним тиском голови Адміністрації Президента Віктора Медведчука… здійснив незаконну приватизацію державного майна…Будинку відпочинку Пуща -Водиця на користь ЗАТ «Футбольний клуб «Динамо Київ».

«Футбольним клубом» Медведчук прикрив будівництво власного палацу.

На вкрадених у держави землях було побудовано чотири величезних палаци (3-5 тисяч кв.м) кожен. Відомо, що один з них належить Медведчуку, ще один Суркісу.

Раніше маєток Медведчука вважався найшикарнішим в Україні. Однак Янукович та члени його родини давно Медведчука переплюнули.

Автор свого часу доклала великих зусиль, щоб зробити фото палаців в кортежному містечку есдеків. Це було нелегко, довелося високо-високо підніматися на сосну, бо паркан навколо маєтку вищий, ніж навіть у Януковича в «Міжгір'ї».

На жаль, сайт Бродського «Обозреватель», на якому автор друкувала світлини маєтку, знищив всі мої фотографії. Отож читачі можуть побачити маєток В. Медведчука лише за допомогою гуглу.

медведчук

До Віктора Медведчука Автомайдан планував приїхати давно. Адже Медведчук є персоною, особливо небезпечною для українців та країни. Нагадаю, Медведчук є не лише затятим українофобом та противником європейського курсу України, він є кумом Путіна, посередником у стосунках між Януковичем і Путіним. Цей ланцюжок особливо небезпечний тим, що Кремль агітує Януковича вирішити його проблеми з Майданом традиційним російським способом: «зламати через коліно». І тут ми можемо згадати, як Путін ламав власну країну: вибухи в житлових будинках Москви, теракти в метро, «зачистки» жінок та дітей у Чечні.

медведчук

Автомайдан приїхав до Медведчука нагадати йому, що він громадянин України, що він тут живе, а отже зацікавлений, щоб в Україні, де знаходиться його хата, живе його родина, панував мир і сповідувалися європейські цінності демократії і свободи.

Автомайдан залишив Медведчуку послання на паркані: «Вітя, Майдан прийде до твоєї хати» та «Путін геть!».

Коли за паркан Медведчука полетіли яйця, з воріт вибігли міцні хлопці. Вони почали розповідати, що Медведчук тут не живе, натомість живуть вони, спортсмени. «Яким спортом займаєтесь?» - спитав Автомайдан. «Бігом», - відповіли спортсмени і додали, що готуються на Олімпіаду в Сочі.

Збрехали, певно, адже хлопці зі статурою «бичків» на олімпійських бігунів явно не тягнули. До Олімпіади в Сочі в цьому маєтку підготовлені хіба що прибиральниці, адже можна уявити, як вони набігуються за день у будинках на 5 тисяч кв. метрів.

Після Медведчука Автомайдан поїхав у бік Коча-Заспи, в гості до Миколи Яновича.

акция азаров венок

Яєць для прем'єра ми пожаліли, зате привезли йому вінок, лампадки та гвоздички, кожен автомайдановець по дві штучки. Всі ці атрибути свідчили про « ПІЛІТІЧНУ КІНЧИНУ» Ніколи Яновича...

Активіст Автомайдану Дмитро Булатов зауважив, що бажає Азарову довгих літ життя, але…Після азірівських «пакращень» економіки після маразматичного несприйняття Азіровим європейського курсу країни доводиться констатувати його пілітичну кінчину, яку Автомайдан і засвідчив цвинтарським вінком.

До речі, віночок Автомайдан купував на Байковому цвинтарі. Коли там дізналися, що для Азірова, навіть скинули ціну, а написи на чорних стрічечках жіночки взагалі зробили безкоштовно.

Віночок Автомайдан привіз Азарову в його приватний маєток, який розташований на озері Конча по сусідству з державною резиденцією «Конча-Заспа». Його Маєток знаходиться в котеджному містечку, яке має офіційну назву « Колектив забудовників "Південний" Харківського району міста Києва».

Окрім родини Азарова тут побудувалися та мешкають його друзі, екс-міністр фінансів Федір Ярошенко, та його син, що очолює Податкову в Подільському районі міста Києва. Також там проживає Григорій Смітюх: цей пан свого часу прихватизував державне майно - особняк на Липській, де зараз знаходиться офіс Партії регіонів.

Раніше на місці котеджного містечка Азарова та його команди знаходилася база відпочинку Кабінету Міністрів України. Державна власність стала приватною в дуже сумнівний спосіб.

Посудіть самі: в 2004 році Кабмін, який тоді очолював Віктор Янукович, передав всю базу (11,9 га) колективу забудовників "Південний" за … 33 тисячі гривень.

Уявіть, 11 га земель в місцях, де одна сотка коштує тисячі доларів (навіть за цінами 2004 року) за 33 тисячі грн.

Отже, Азаров за допомогою Януковича пограбував державу.

Офіційно земля прем'єра в цьому котеджному містечку була оформлена на його сина Олексія Азарова. На території Азарова - три будинки. Коли автор досліджувала маєток Азарова в 2010-му, в одному з них проживав особисто Микола Азаров, в другому його син, третій вважався гостьовим.

азаров

азаров

азаров

Чи проживає Азаров тут нині, невідомо. Адже в наступні роки «донецькі» перегнали стільки коштів з держбюджету у власні кишені, що побудовані до ери Януковича будинки, стали їх не влаштовувати. Вони почали нові масштабні будівництва палаців з таким набором розкошів, що арабські шейхи можуть вдавитися від заздрості.

Отож, якщо вже є новий маєток Азарова, Автомайдан дізнається та приїде туди.

Взагалі, Автомайдан готовий принести дух Майдану до кожного палацу тих можновладців, які забули, що вони живуть в Україні - країні, яку вони грабують та знищують, але яка дорога нам, мільйонам простих українців. Ми їм нагадаємо,що їх паркани не відокремлюють їх від України, українського народу і державних законів. Якщо ви живете тут, живете поряд з нами - любіть Україну, працюйте на користь України, не смійте знищувати її європейське майбутнє, інакше Майдан прийде до Вашої хати!

Тетяна Чорновол для Цензор.НЕТ

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику